Douglas -20%

  • 2015-09-23, o 22:37
  • 32
  • 10 759
  • 27
  • 30

Douglas -20%

Orientujecie się może kiedy są takie wyprzedaże na cały asortyment? Pamiętam że raz zupełnie przypadkiem udało mi się trafić na taką promocję, pani przy kasie też mówiła że to niby tak spontanicznie. A wiadomo mniej więcej kiedy trafić na coś takiego czy faktycznie ogłaszane to jest właściwie tego samego dnia i poprostu trzeba krążyć? :)

 

Bo rzeczy od NYXa czekają na zakup, ale taka zniżka byłaby zbawienna dla portfela. :)

Re: Douglas -20%

Też bym chciała to wiedzieć, bo nie mam czasu by tak chodzić i czatowac kiedy będą takie promocje

Re: Douglas -20%

szkoda że te panie tam pracujące sie nie orientują kiedy mniej wiecej bedzie promocja ,ja również chciałam coś zakupic z nyxa ,pytałam się pani tam pracującej to powiedziała ze ona nie ma pojecia kiedy będą następne promocje na tą markę i wogóle. nie chce mi sie wierzyć że one nic nie wiedzą.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Douglas -20%

Być może wiedzą, ale nie mogą za wcześnie tego nagłaśniać...

Re: Douglas -20%

Ale za to panie z Rossmanna wiedzę mniej więcej kiedy są rzeczy i tak jak się ładnie zapyta, to nakierują kiedy pieniążki przyszykować :)

Szkoda, że właśnei z Douglasem bywa różnie.

Re: Douglas -20%

O, to muszę podpytać przy okazji wizyty w rossmanie. W zeszłym roku to było pod koniec października lub listopada... właśnie nie pamiętam dokładnie miesiąca.  

Re: Douglas -20%

A kiedy stacjonarne w Douglasie są te promocje to na MACA również? Bo coś mi się kojarzy, że w drogerii internetowej zawsze MAC jest wyłączany :(

Re: Douglas -20%

douglas mnie nie przekonuje, wolę ladymakeup

Re: Douglas -20%

żadnko kupuje w douglasie

Re: Douglas -20%

Dla mnie produkty "ekskluzywne" są takie same jak inne. Poza ceną

Re: Douglas -20%

Trzeba śledzić promocje. Może przygotują jakieś na mikołajki albo święta Bożego Narodzenia :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: