Dezynfekcja pomadki

  • Temat zamknięty
  • 2012-06-14, o 21:52
  • 9
  • 12 297
  • 0
  • 4

Dezynfekcja pomadki

Hey dziewczyny czy mozna zdezynfekowac pomadke, jesli tak to jakie znacie sposoby ? Z gory dziekuje

Re: Dezenfekcja pomadki

Ja bym po prostu wytarła pomadkę w chusteczka higieniczną żeby zetrzeć górną warstwę

Mademoiselle

Re: Dezenfekcja pomadki

Odetnij wyparzonym nożykiem górną warstwę, zachowując kształt pomadki:) Nie wiem, czy to jest dobry pomysł ale tak mi jakoś wpadło do głowy:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Dezenfekcja pomadki

Czesto kupuje testery, czasem nowe czasem uzywane, kusza mnie niskie ceny, mam sprawdzone osoby u ktorych kupuje. Czesto widze w ogloszeniach, ze pomadki zostaly zdezynfekowane wiec zainteresowalam sie tym, w jaki sposob mozna je zdezynfekowac. Tym razem przyszlo mi sprzedac pomadke, ktora uzylam z 4-5 razy i chcialabym byc ok. Dziekuje i jak cos wiecie lub Wam cos przychodzi do glowy to piszcie .

Re: Dezenfekcja pomadki

Odetnij wyparzonym nożykiem górną warstwę, zachowując kształt pomadki:) Nie wiem, czy to jest dobry pomysł ale tak mi jakoś wpadło do głowy:D

klaudusia0807

ja tak zawsze robiłam

Re: Dezenfekcja pomadki

Ciezko poszlo bo pomadka miala bardzo miekka konsystencje - Dior serum de rouge, no ale juz zapakowana i wyslana

Re: Dezenfekcja pomadki

W przyszłości wkładaj na jakiś czas do lodówki jeśli szminka jest za miękka i ciężko ją uciąć czy wytrzeć w chusteczkę

Mademoiselle

Re: Dezenfekcja pomadki

zgadzam się z mademoiselle.. ja przed obcinaniem jej nożykiem zawsze wkładam szminkę do lodówki
a jak ją zdezynfekowałaś ?

Re: Dezenfekcja pomadki

Akurat swoje wszystkie trzymam w lodowce a ta akurat niestety lezala w pokoju a temperatura tutaj u mnie 24 stopnie , zeskrobalam nozykiem bo ciac nie bylo jak .

Re: Dezenfekcja pomadki

Akurat swoje wszystkie trzymam w lodowce a ta akurat niestety lezala w pokoju a temperatura tutaj u mnie 24 stopnie , zeskrobalam nozykiem bo ciac nie bylo jak .

megi1828

też dobry sposób

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: