Demakijaż

  • 2016-01-03, o 20:17
  • 27
  • 11 296
  • 23
  • 25

Re: Demakijaż

A spróbuj płyn micelarny z oeparola,  też jest tani i świetnie sobie radzi z nawet mocniejszym makijażem. Z oczu , z twarzy szybko schodzi , nie trzeba trzeć ;)  Jest wydajny. Dla mnie ważne jest to, że nie przesusza i nie podrażnia.

Re: Demakijaż

olejek resibo podobno jest super

Re: Demakijaż

Nie przepadam za olejkami do mycia skory, wole żelową konsystencję. Teraz króluje u mnie Expert czystej skóry z Bielendy- ma neutralny zapach i dobrze oczyszcza skórę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Demakijaż

olejek resibo podobno jest super

2016-04-20 18:38:59 autor werajanczuk

a gdzie jest dostepny? ja od dosyć dawno mam expert czystej skóry z bielendy bo jest kojący i dla mojej cery wrazliwej nadaję się idelnie

Re: Demakijaż

Ja zmywam makijaż płynami micelarnymi, ale parę razy w tygodniu i tak używam żelu do mycia twarzy, żeby lepiej oczyścić pory.

Re: Demakijaż

Ja i chyba wszystkie moje kolezanki uzywamy mlycu mnicelarnego expert czystej skory. Ja uzywam rozowego, bo mam bardzo wrazliwa cere. Sam plyn jest swietny, myje, odsieza i nawilza, a wszystko nie drogo, bo bielenda ma tanie kosmetyki ;)

Re: Demakijaż

plyn micelarny alverne, bo jest tani i wystarcza chyba na dwa miesiace :D  kiedys kupowalam bourjois, ale wystarczal na dwa tygodnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: