DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

  • 2016-01-18, o 14:07
  • 17
  • 4 281
  • 13
  • 13

DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

    mam 6 miesięcy i pusty brzuszek .pomóż Burkowi przeżyć zimę - takimi słowami zaczynała się wiadomość jaką dostałam na moją skrzynkę pocztową ,weszłam na nią i wiadomo jak to ja wzruszyłam się , ja wiem ze ta akcja juz się skończyła ale zwierzęta w schroniskach nie tylko w zimę potrzebują mieć pełną miseczkę jedzenia , wiem że to może dla niektórych wydać się hmm bez sensu albo dla tych mniej wrażliwych po prostu głupie bo przeciez dla niektórych zwierzę to tylko zwierzę ale proszę o pomoc , o przysłowiową 1 złotówkę aby wpłacić na konto  wybranego schroniska które teoretycznie byście wybrały,oczywiście ja również wzięłam udział w tej akcji ale wiadomo jedna osoba może niewiele...

DLACZEGO PISZĘ TUTAJ NA STRONCE Z MAKIJAŻAMI I KOSMETYKAMI ? A DLACZEGO NIE , KAŻDE MIEJSCE JEST DOBRE JESLI MOŻE POMÓC I JESLI CHOCIAZ JEDNA LUB DWIE OSOBY WPŁACĄ JEDNĄ ZŁOTÓWKĘ TO TYM BARDZIEJ WIEM ŻE BYŁO WARTO TU NAPISAĆ . proszę Was o pomoc bo dla nas ludzi to tylko złotówka a dla tych zwierząt kolejny dzień przeżyty w schronisku z pełną miską jedzenia i pełnym brzuszkiem . 

 

link do tej stronki to   http://kobieta.interia.pl/raporty/raport-prawdziwa-przyjazn-jest-za-darmo/news-burek-sam-nie-poprosi-o-pomoc,nId,1927189

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

jestem za pomocą

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

jak najbardziej popieram

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

Dokladnie jestem za

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

jestem za

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

Ja też

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

To ćwicz

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

To ćwicz
2016-02-02 11:38:13 autor Dominika33

co ma ćwiczyć ?? chyba nie za bardzo zrozumiałaś o co w tym apelu chodzi( więc daruj sobie tą ironie) , a jesli nie zrozumiałas to zachowaj ten jakżesz mądry komentarz dla siebie bo dla mnie takie apele są robine w szczytnym celu dla biednych ,bezdomnych zwierząt które potrzebują pomocy Ty wrażliwa dziewczyno

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

jestem za

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

ok

Re: DZIEWCZYNY WIELKI APEL !!!!!!!!!!!! : MAM 6 MIESIĘCY I PUSTY BRZUSZEK

jak najbardziej popieram

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: