Czym najlepiej podkreślić brwi

  • 2015-09-13, o 22:31
  • 77
  • 18 596
  • 52
  • 59

Czym najlepiej podkreślić brwi

Czym najbardziej lubicie podkreślać brwi? Kredką, cieniem, a może produktami typu aqua brow? Podzielcie się swoimi kultowymi produktami do brwi.

Ja najczęściej sięgam po kredkę, a jak mam więcej czasu to sięgam po cień i pędzelek. 

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

ja najbardziej lubie cienie ,nie lubie kredek bo dla mnie kredki wyrywają mi włoski przy malowaniu a poza tym ciezko znaleźć fajny kolor i dobrą konsystencje ,na pewno za jakiś czas zakupie farbke lub też pomade do brwi z Inglota jak tylko "wykończe " produkt który teraz uzywam są to brwi w butelce z Divaderme ale jest on bardzo wydajny wiec jeszcze długo nie zakupie tej pomady.

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

Ja używam kredki z Catrice i bardzo odpowiada mi ten kolor. Jeśli cień to z inglota. I ciągle nie mogę się zdecydować, jaki efekt podoba mi się bardziej - oba są bardzo naturalne, więc..... stosuję zamiennie. Myślę, żę chętnie spróbuję kiedyś takiej pomady do brwi. 

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

Najbardziej lubię cienie ale mam ochotę wypróbować aqua brown

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

Ja na codzień używam gimmie brow z Benefitu, ale mam ochotę wypróbować inne tego typu kosmetyki :) czasami stosuję też cienie do brwi z Catrice.

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

Catrice Duo mi wystarcza, ewentualnie dodam trochę cienia do powiek do składu aby dodać nieco błiższego koloru do włosów na głowie. Kredki już w ogóle nie stosuję, kiedyś może sięgnę po produkty do brwi z żelem albo woskiem. Narazie wystarczy mi ten zestawik dwóch cieni. ;)

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

cieniami :) np. z Inglota :)

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

wosk i cienie do powiek

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

Używam cieni z Catrice + czasem nałożę dodatkowo żel, też Catrice, kiedy włoski szaleją :)

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

Kredką kiedyś próbowałam, myślę że klaun wyglada lepiej niż ja wtedy ;) Nie lubię mocno umalowanych rzęs i cienie Catrice eyebrow set sprawdza się fajnie, daje delikatny efekt, ale można nim mimo wszystko wyrysować ładny kształt. Ma też ciemny cień dla fanek tych mocno wyrysowanych. Używam do nich pędzla Hakuro H85 ten z zestawu też jest dobry

Re: Czym najlepiej podkreślić brwi

cieniem oczywiście

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: