Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

  • Temat zamknięty
  • 2016-01-11, o 21:35
  • 10
  • 4 705
  • 10
  • 10

Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

A może to bez różnicy ???

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Bardziej wyczysci

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Lepiej wyczyści jednak koloru nie zmienisz. Możesz udać się do stomatologa - najpewniej jeżeli chodzi o wybielanie, możesz próbować pasków albo nakładek wybielających, jednak one nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt, no a na początek spróbuj tzw białą dietę, tj odstaw kawę, herbatę, buraki i inne barwiące przetwory - powinnaś dojść do swojego naturalnego koloru szkliwa, bardziej bez stomatologa nie wybielisz. :)

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Lepiej wyczyści jednak koloru nie zmienisz. Możesz udać się do stomatologa - najpewniej jeżeli chodzi o wybielanie, możesz próbować pasków albo nakładek wybielających, jednak one nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt, no a na początek spróbuj tzw białą dietę, tj odstaw kawę, herbatę, buraki i inne barwiące przetwory - powinnaś dojść do swojego naturalnego koloru szkliwa, bardziej bez stomatologa nie wybielisz. :)

2016-01-12 10:35:35 autor olka945

dziekuje za rady :) skorzystam 

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Dziewczyny! czytajcie uważnie założone tematy, bo widzę, że niektóre wątki są zakładane  po kilka razy przez różne osoby. Temat szczoteczek już był. Nie wprowadzjmy bałaganu na forum....

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

nie pomoże ale zęby będą bardziej wyczyszczone

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

To też zależy od pasty. Ale z tego co zauważyłąm u siebie to faktycznie zęby są bielsze w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.  

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Dziewczyny! czytajcie uważnie założone tematy, bo widzę, że niektóre wątki są zakładane  po kilka razy przez różne osoby. Temat szczoteczek już był. Nie wprowadzjmy bałaganu na forum....

2016-01-12 10:39:03 autor jupi

zgadzam się z Tobą

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Dziewczyny! czytajcie uważnie założone tematy, bo widzę, że niektóre wątki są zakładane  po kilka razy przez różne osoby. Temat szczoteczek już był. Nie wprowadzjmy bałaganu na forum....

2016-01-12 10:39:03 autor jupi

zgadzam się z Tobą

2016-01-12 10:43:08 autor monika212121

tez sie zgadzam, na forum jest pelno takich samych tematow w kazdej kategorii ;/

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

Pomoże

Re: Czy szczoteczka elektryczna pomoże mi w utrzymaniu bielszych zębów ??

szczoteczka elektryczna jest bardziej dokładniejsza

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: