Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

  • 2012-08-04, o 19:39
  • 34
  • 13 876
  • 20
  • 31

Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

Czy kolor wlosow rudy miedziany bedzie pasowal do chlodnej cery z niedoskonalosciami drobnymi? a moze lepszy bylby w przypadku cery chlodnej (jasnej) kolor wlosow burgund?
?

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodn

ja sądzę, że najlepszy byłyby kolor jasno karmelowy

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

ja sądzę, że najlepszy byłyby kolor jasno karmelowy

2012-08-07 10:04:00 autor Blue_Sky

Też widzę u ciebie jakiś odcień karmelu :)

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

Mam chłodny odcień skóry i naturalnie rude włosy, więc tak. :P Zawsze możesz skonsultować się z fryzjerem, który profesjonalnie dobierze ci odpowiedni odcień. Konsultacja nic nie kosztuje, przynajmniej ja się z tym jeszcze nie spotkałam. :)

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

popieram poprzedniczke najlepiej spytać się fryzjera chociaż nasi niektórzy i jeszcze raz podkreślam niektórzy fryzjerzy w Polsce to mam wrażenie że jacyś niedouczeni w wielu kwestiach(może to wina tego że naoglądałam się programu ostre cięcie ale jakie braki wychodziły w wiedzy tych fryzjerów/fryzjerek  to była masakra dziewczyny , niektóre nie wiedziały nawet na jakim poziomie koloru jest dana farba po prostu ręce opadają jak mam pomyslec ze trafiłabym na taką niedouczoną fryzjerkę ,juz nie wspomne o poprawnym obcinaniu wlosów i koloryzacji, najśmieszniejsze jest to ze wiele z tych fryzjerek miały po 15 ,20 letnie staże pracy wiec tego to juz wogole nie rozumiem).  pozdrowienia dla wszystkich fryzjerów

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

oczywiście że będzie pasował ,do tego koloru włosów suje zarówno opalenizna jak i bladość

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

bladość i rudy to super połączenie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

Polecam, sama kiedyś miałam taki kolor na głowie. Tobie też będzie pasował. Rudości obecnie są w modzie :)

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

a jakie masz oczy w ogóle? bo to też ważne

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

Wypróbuj aplikację Youcam makeup. Można tam sprawdzić czy kolor włosów pasuje

Re: Czy kolor wlosow RUDY MIEDZIANY bedzie pasowal do chlodnej ?

nie nie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: