Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

  • 2012-01-27, o 19:46
  • 49
  • 30 711
  • 34
  • 45

Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Dziewczyny czy istnieje naturalna henna do barwienia brwi,rzes ?? bo do wlosow to wiadomo istnieje-CHNA-naturalna do barwienia ,ale tylko wlosow,a czym naturalnym mozna barwic rzesy,brwi ???
bo istnieja na rynku henna do brwi:Delia",RefectoCil",ale one nie sa naturalne raczej i trzeba je rozrabiac z woda utleniona 3%

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Spotkałam się kilka razy z tym, że dziewczyny farbowały brwi henną do włosów o ile się nie mylę to henną Khadi i całkiem fajnie im to wychodziło, jednak wydaje mi się, że taki pomysł nada się tylko do brwi ale nie do rzęs.. w każdym razie ja sama do rzęs bym tego nie próbowała :)

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

ja raz w miesiącu farbuje brwi bo mam bardzo jasne ale uzywam Refectocilu ,fajna konsystencja i dobór kolorystyczny.ja akurat mam mam numer 3.1 czyli jasny brąz

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

naturalnej nie uzywam

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Tak, są to henny Khadi, niestety nie wiem czy mają małe opakowania do brwi, jednak wiele dziewczyn używa he na brwi (farbując włosy dużym opakowaniem)

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

ich składy również się są super

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Są W Internecie znajdziesz w E sklepach

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Moze w sklepach z kosmetykami naturalnymi znajdziesz

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Moze w sklepach z kosmetykami naturalnymi znajdziesz

2015-10-24 16:46:04 autor kloss1

 

dokładnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

w eko sklepach stacjonarnych lub internetowych jak najbardziej powinna byc

Re: Czy istnieje naturalna henna do brwi,rzes ??

Można kupić W drogerii
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: