Czarna i biała pomadka

  • 2015-05-01, o 13:31
  • 45
  • 14 517
  • 28
  • 39

Czarna i biała pomadka

Hejka.

 

Ostatnio zabieram się za solidne ćwiczenia nad bardziej dramatycznym ombre ust i do tego potrzebuję dwóch, najlepiej matowych pomadek (idealnie w klasycznych sztyftach typu pocisk :D) w kolorze białym i czarnym. Po przeszukaniu całego asortymentu Golden Rose, Vipery, Catrice czyli solidnych budżetowców udawało mi się tylko znaleźć bardzo ciemne brązy, ale nie ma czystej czerni. Sleek ma jedynie swoją 788 Mulberry, ale kurczę, to też jest jakaś pochodna ciemnego fioletu. O białym to już w ogóle można pomarzyć, bo kolekcje zaczynają się dopiero od jasnych złamanych róży.

 

Konturówki stricte do ust też raczej ciężko w takich skrajnościach zdobyć, Są wprawdzie konturówki do oczu, tak jak do tej pory używam, ale one po dobrym zapudrowaniu bardzo szybko schodzą. Duraline z Inglota nie chcę dłużej pchać z konturówką do oczu na usta, bo tę całą chemię po części transferuje się do środka buzi, a kto wie co tam w organizmie się z tym dzieje. :x

 

Czy w ogóle takie skrajne kolorki w pociskach są gdzieś dostępne? Albo chociaż jakieś wytrzymałe konturówki?

 

Dzięki za pomoc!

Re: Czarna i biała pomadka

Kiedyś MAC mił świetne czarne szminki ale nie wiem czy dalej są, możliwe że była to limitowana edycja :) Z tego co się orientuje to nie ma zbyt dużego wyboru, ja z czarną spotkałam się jeszczę w jednym ze sklepów z piercingiem :)

Re: Czarna i biała pomadka

Też tak coś czuję, że ostatecznie będę ściągać je zza dalekich wód. :)

Dzięki za info, w sumie to dobry pomysł z takimi altmoda miejscówkami jak salony piercingu, jakieś goth sklepy, itd. Na pewno je sprawdzę w okolicy.

Re: Czarna i biała pomadka

W takich na pewno coś się znajdzie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czarna i biała pomadka

Myślę, że powinnaś zawitać do jakiegoś sklepu artystycznego (plastycznego) i spytać o farby do malowania dzieci. Mają w zestawach biel i czerń. Zainteresuj się makijażem artystycznym - widzę np ze firma laval ma czarną pomadkę w ofercie i w dodatku bardzo tanio.Sprawdź też sklepy z kostiumami. Skoro masz duraline to i pigmenty możesz dokupić bezpieczniejsze, o ile naprawdę nie znajdziesz gotowych produktów. Ewentualnie rockmetalshop - też ma w ofercie wszystkie kolory szminek, ale nie słyną one z trwałości. Pozdrawiam 

Re: Czarna i biała pomadka

Chyba właśnie coś udało mi się znaleźć w temacie czarnej pomadki:

http://goldenrose.pl/1654-product/gray-hair-touch-up-stick.jpg

 

Może niekoniecznie do ust, ale jest! (talk)

Ciekawe czy spełni swoje zadania właśnie tam, a nie na włosach?

Na Wizażu doradzano użycie błyszczyka, więc to musi być ciekawy czarny mat. :D

Re: Czarna i biała pomadka

Nie miałam pojęcia ze Golden Rose ma coś takiego w ofercie, fajna sprawa :) A co do makijażu ust tym produktem to skoro ktoś ma z nim dobre doświadczenia (używając go na usta), to czemu by nie wypróbować ;)

Re: Czarna i biała pomadka

wydaje mi sie że jest czarna z MUR, a białą to można zawsze zastąpić białą kredką na linię wodną ;]

Re: Czarna i biała pomadka

Riley to widze że zaszalejesz z makijażem

Re: Czarna i biała pomadka

Też polecam dobrze napigmentowaną kredkę. A co do ombre mi się zawsze sprawdzał albo duraline z jakimś pigmentem/cienie albo farby do twarzy.

Re: Czarna i biała pomadka

Przetestuję to z czasem, ale za kredkami faktycznie trzeba będzie się rozejrzeć. W Douglasie jest akurat NYX Jumbo Milk, a czarną dobiorę sobie z ostatnich testów w Make-up Trendach. Zawsze to się przyda do smołkowania oczu. :o 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: