Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

  • 2012-03-23, o 21:54
  • 39
  • 12 812
  • 26
  • 37

Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

Dziewczyny znacie moze jakis waarty uwagi specyfik ,moze wlasnej roboty ktory nada wlosom ladny skret blask nie obciazy nie zmatowi wlosow???ale tez ezby nie wygladaly na tluste

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

ja stety niestety nie mam tego problemu z lokami bo zwyczajnie wyglądam w nich jak zza krzaka że tak się wyrażę

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

Wydaje mi się, że najlepsza rzecz to pianka i lakier do włosów nabłyszczający :)

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

Ja już nawet nie wiem, ile produktów próbowałam na moje kręcone włosy :D wydaje mi się, że najlepsza jest jednak pianka, najlepiej lekka, przeznaczona do loków.

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

może olejowanie włosów?:)

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

Odrobina jadwbiu na półwilgotne włosy - robię tak do uzyskania fal. Nie obciąża włosów, a pięknie błyszczą i długo się utrzymują. Dosłownie odrogbinę rozcieram w dłoniach i przejeżdzam po pasmach włosów, któe potem skręcam i zabezpieczam gumką. Po 2,3 godzinach rozpuszczam. Używam jedwabiu Biovax z firmy L'biotica. 

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

bardzo przydatny post gdyz posiadam kręcone włosy i nie moge sobie z nimi poradzić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

naturalny jedwab

 

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

Glutek z siemienia lnianego- podkręci, nawilzy i nabłyszczy

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

bardzo przydatny post gdyz posiadam kręcone włosy i nie moge sobie z nimi poradzić

2015-08-12 00:06:08 autor karolina1005

też tak mam ;(

Re: Cos co nada lokom ladny skret z blaskiem NIE obciazy!

ja nie mam kolów i tego problemu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: