Co zrobic w takiej sytuacji?

  • 2012-08-17, o 18:21
  • 36
  • 13 661
  • 25
  • 35

Co zrobic w takiej sytuacji?

Mam problem z doborem podkladu nie wiem co robic ,niby mowia ze podklad powinno dobierac sie do odcienia szyji ,wiec u mnie tak to wyglada:
Skora twarzy ma odcien jasny chlodny-chlodna tonacja tzw. natomiast skora szyji u mnie ma odcien lekko opalony...wiec jaki odcien podkladu wybrac? bo z tego co wyczytalam do karnacji Chlodnej -pasuja pastele mleczne ,odcienie wymieszane jakby z mlekiem,natomiast do takiej
chlodnej jasnej karnacji-nie pasuja bardzo pomarancze w odcieniach jakby pomaranczowych -bardzo nie do twarzy ,lub w brudnych bezach, tez nie ladnie -daja wrazenie zmeczonej skory przy chlodnej karnacji

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Ja bym dobrała podkład do odcienia szyji.

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Ja również wybrałabym pod odcień szyi. Dlaczego? Wyobraźmy sobie, że weźmiemy pod kolor twarzy: mniejsze niedoskonałości zakryte, wyrównany koloryt skóry- czyli wszystko to czego oczekujemy od kosmetyku, wyglądamy wręcz idealnie, jeżeli mamy zbliżenie na twarz. A że nie zawsze chodzi się w szaliku, czy golfie, to tym samym widoczna jest szyja. Efekt? Popełniamy jeden z podstawowych błędów w makijażu, mamy "odciętą" szyję od twarzy, a wygląda to nienaturalnie, nieestetycznie, po prostu dziwnie. A gdy wybierzemy pod odcień szyi problem znika.

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

zawsze testujesz na żuchwie tak by podkład stapiał się z szyją

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Podklad powinno się dobierac w świetle dziennym

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Mam podobny problem... Odcień podkładu stapia się z tym na szyji ale ja mam wrażenie ze wyglądam za blado

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Olusska24, a przy jakim świetle oglądasz się że tak stwierdzasz? Najlepiej zobaczyć to na zwentąrz w ciągu dnia, jeśli do szyi jest wszystko zgodnie to nie powinno być takiego wrażenia o jakim piszesz

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Najlepiej dorwać próbki w odcieniach najbardziej zbliżonych do kolorytu szyi. I wtedy widać po nałożeniu, czy dany odcień pasuje czy nie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Przy naturalnym, nigdy nie oglądam się w sztucznym świetle jeżeli chodzi o podkłady. Może mam takie głupie wrażenie bo jestem brunetką i przy tak ciemnych włosach wygląda mi to za blado

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

dokładnie

Re: Co zrobic w takiej sytuacji?

Najlepiej dobrać pod kolor szyji
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: