Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

  • 2012-08-17, o 18:44
  • 38
  • 11 108
  • 23
  • 31

Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Przepraszam was ,ze tak duzo zadaje pytan ,ale uzbieralo mi sie
Co zlikwiduje brazowe-szare piegi pod oczami powstale od slonca? moze znacie cos skutecznego jakis dobry krem na to? moze ktoras z was tez to miala?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Robiłam kiedyś recenzję kremu z Farmony dermacos anti-spot. Likwiduje przebarwienia po trądziku ale też te powstałe od słońca. Krem nie jest drogi, a warto spróbować tylko trzeba go stosować minimum miesiąc żeby zobaczyć efekty.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Robiłam kiedyś recenzję kremu z Farmony dermacos anti-spot. Likwiduje przebarwienia po trądziku ale też te powstałe od słońca. Krem nie jest drogi, a warto spróbować tylko trzeba go stosować minimum miesiąc żeby zobaczyć efekty.

Nitka24

Bardzo dziekuje za odpowiedz,a gdzie ten krem mozna kupic?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Ja kupowałam w aptece ale w sklepach/aptekach internetowych też jest dostępny. Używam do tej pory krem na noc, nie wiem jak bardzo skuteczny jest ten na dzień ale myślę że warto kupić.
Nie ma za co, mam nadzieję że i Tobie pomoże:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Ja kupowałam w aptece ale w sklepach/aptekach internetowych też jest dostępny. Używam do tej pory krem na noc, nie wiem jak bardzo skuteczny jest ten na dzień ale myślę że warto kupić.
Nie ma za co, mam nadzieję że i Tobie pomoże:)

Nitka24

Nitka Jeszcze raz bardzo dziekuje a wiesz moze czy ten krem nadaje sie do cery wrazliwej ,moja skora ogolnie dosyc wrazliwa takze oczy mam bardzo wrazliwe ,ze jak kiedys jakis krem pod oczy polozylam to mnie oczy strasznie zaczely szczypac ,obudzilam sie z czerwonymi oczami linia woda to byla strasznie czerwona ...wiesz moze jak jest w przypadku tego kremu?
Czytalam takze ze dobry jest na takie przebarwienia i czerwone,krem ACNE -DERM Tylko teraz pytanie czy on sie nadaje mozna go stosowac przy cerze bardzo wrazliwej?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Nie wiem czy się nadaje do cery wrażliwej bo takiej nie posiadam, siostra też go używała, a z tego co wiem to ma wrażliwą ale jak wiadomo cery są różne i jednego uczuli, podrażni, a innego nie. Acne dermu raczej nie polecam bo może szczypać a poza tym stosowałam go i do puki nakładałam go na twarz to wydawało mi się że działa, a jak przestałam to zauważyłam że nie zniwelował moich przebarwień.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

mam cienie pod oczami jak się nie wyśpie ale mam wrażenie ze mam tez genetycznie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

pradawnymi spodobami na zmniejszenie widoczności przebarwień było położenie  plasterka ogórka na skórę, ale teraz jest tyle kremów, że górek poszedł w odstawkę ;)

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

Cieżko jest usunąć przebarwienia, ja mam co roku straszne piegi na nosie.

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

pradawnymi spodobami na zmniejszenie widoczności przebarwień było położenie  plasterka ogórka na skórę, ale teraz jest tyle kremów, że górek poszedł w odstawkę ;)

2015-08-13 14:56:13 autor malanka1

Faktycznie czytałam ostatnio o ogórku na przebarwnienia i byłam w szoku :)

Re: Co zlikwiduje brazowo-szare piegi pod oczami?

sa kremy rozjaśniające ale czy ja wiem czy tak dobrze działają

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: