Co robić w przypadku stłuczonego palca?

  • 2014-12-29, o 12:18
  • 45
  • 20 741
  • 27
  • 39

Co robić w przypadku stłuczonego palca?

Cześć. Dzisiaj z rana bardzo się uderzyłam we framugę. Naprawdę ! Myslałam,ze po prostu umrę ponieważ dawno już nie czułam takiego bólu. Paznokcieć momentalnie zrobił się czerwono granatowy. Boję się,że zejdzie .

Nie jest to złamanie ponieważ cały palec mnie nie boli tylko problem z tym paznokciem .W środę sylwester. Nie mam zielonego pojęcia jak nałożę eleganckiego buta :(

Ddziewczyny co mam robić? Czy znacie może jakiegos specjalistę z Warszawy, do którego mogłabym się na dniach wybrać i poradzić się co mam robić? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

Hej, czy temat jest nadal aktualny? Myślę, że ewentualnie mogłabym pomoc.

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

Niestety ale tak. Nic nie zrobiłam. Poszłam w zakrytych butach. Palec wciąż nie wygląda dobrze. Nie boli na szczęście ( na sylwestrze również nie bolał) niemniej bardzo się boję,że po prostu odpadnie mi paznokieć a tego przecież bardzo bym nie chciała :(

CO mogłabyś mi doradzić? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

Generalnie od schorzeń związanych ze stopami (a przede wszystkim paznokciami) to polecam udać się do podologa. W Warszawie polecam Ci przede wszystkim ten gabinet przy Skwerze Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 5 (na pewno trafisz, bo to jest boczna al. Solidarności - praktycznie centrum miasta). Jutro pewnie będzie nie czynne (święto) - najlepiej zadzwoń do niej i zapytaj się, czy może Ci coś konkretnego doradzić. Tu masz nr: 22 225-00-20.

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

Jeśli paznokieć jest stłuczony od samej nasady to raczej będzie schodził ale to nie tragedia, tylko trzeba uważać żeby nie wrastał.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

dobrze, że tylko panokieć, ja jak uderzyłam we framujgę, to wraz z paznokciem złamałam też palec:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

dobrze, że tylko panokieć, ja jak uderzyłam we framujgę, to wraz z paznokciem złamałam też palec:)

2015-03-20 09:10:43 autor rosiehw

o kurcze.. to musiało boleć...

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

dobrze, że tylko panokieć, ja jak uderzyłam we framujgę, to wraz z paznokciem złamałam też palec:)

2015-03-20 09:10:43 autor rosiehw

Wiem co czułaś, ja kiedyś przygniotłam palca podczas przenoszenia kanapy, okazało się na szczęście że palec nie jest zmiażdzony a tylko złamamy i paznokcieć odszedł :)

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

na szczęśnie nigdy mi się to nie przydażyło

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

A mnie zdarza się dość często :)

Re: Co robić w przypadku stłuczonego palca?

można go wymoczyć w rywanolu, podibno pomaga

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: