Cera jaką mamy

  • 2021-10-03, o 00:09
  • 14
  • 822
  • 9
  • 14

Re: Cera jaką mamy

W sieci jest mnóstwo informacji na ten temat, opisów i zdjęć różnych cer, polecam się zapoznać 

2021-11-12 01:12:38 autor log01

 

zgadzam się

Re: Cera jaką mamy

Większość z nas ma cerę mieszaną. Trzeba jednak ją obserwować. W aptekach czasem są darmowe dermokonsultacje, więc też warto wybrać się w celu poznania rodzaju swojej skóry. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera jaką mamy

Większość z nas ma cerę mieszaną. Trzeba jednak ją obserwować. W aptekach czasem są darmowe dermokonsultacje, więc też warto wybrać się w celu poznania rodzaju swojej skóry. 

2022-08-27 18:59:49 autor koniczyna684

Pierwsze słyszę o takich darmowych konsultacjach. Z chęcią bym z nich skorzystała! W jakiej sieci aptek mogę ich szukać? 

Re: Cera jaką mamy

Większość z nas ma cerę mieszaną. Trzeba jednak ją obserwować. W aptekach czasem są darmowe dermokonsultacje, więc też warto wybrać się w celu poznania rodzaju swojej skóry. 

2022-08-27 18:59:49 autor koniczyna684

Pierwsze słyszę o takich darmowych konsultacjach. Z chęcią bym z nich skorzystała! W jakiej sieci aptek mogę ich szukać? 

2022-08-29 15:40:49 autor jagodach

 

Spotkałam się z dermokonsultacjami kilka razy i wcale nie organizowały ich znane sieciówki. Przeważnie były to apteki prywatne (o dziwo!) i właścicieli posiadających 3-4 apteki w regionie. Sama pracuję w aptece w znanej sieciówce i niestety nie ma u nas konsultacji, a szkoda. Na tych dermokonsultacjach nie było przymusu kupowania żadnych kosmetyków, co było naprawdę w porządku. Pani miała jakieś urządzenia, które wskazywały, w których miejscach skóra jest chociażby przesuszona, czy przetłuszczająca się. Doradzała, jakich kosmetyków używać i robiła to profesjonalnie. U mnie i moich koleżanek, kosmetyki o wskazanym działaniu, trafione w 10-kę. Po czym to widać? Otóż po stanie cery :) Także jakbyście gdzieś trafiły na dermokonsultacje, warto skorzystać. 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: