Bransoletka PANDORA

  • 2011-04-25, o 12:15
  • 53
  • 23 159
  • 27
  • 37

Re: Bransoletka PANDORA

Mi tez się podobają, ale niestety na razie nie mogę się na żadną zdecydować ;/

Re: Bransoletka PANDORA

Widzę że nie tylko ja mam takie skojarzenia z wakacjami, tyle że mi się kojarzą z wodą i bursztynami:) W niedzielą może będę miała jeszcze jakieś to też wstawię.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bransoletka PANDORA

witam!jestem zainteresowna kupnem brans pandora,czy to jeszcze aktualne?

Re: Bransoletka PANDORA

Nadal aktualne tylko muszę poczekać aż siostra mi jakieś przywiezie bo te co miałam już sprzedałam. Chyba że wyślesz mi swój email na priv to ci coś prześlę ale nie obiecuję że dzisiaj

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bransoletka PANDORA

nowa partia

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bransoletka PANDORA

Bransoletka z koralikami wysadzanymi kryształkami. Ta jest moja i wstawiam żeby pokazać jak wyglądają, są do kupienia zdjęcia wyślę na e-mail. Są w różnych kolorach: niebieskie, różowe, czerwone, czarne, przezroczyste, fioletowe
Bransoletek i kolczyków jest więcej jeśli ktoś jest zainteresowany to wyślę zdjęcia.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bransoletka PANDORA

Kolczyki

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bransoletka PANDORA

25 zł

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bransoletka PANDORA

Witam, dopiero co rozpoczynam moją zabawę z bransoletkami może znacie jakieś strony z turtorialami? Pozdrawiam

http://detoxdesign.pl

Re: Bransoletka PANDORA

Nie wiem... ja bym raczej używanej biżuterii nie kupiła, to przynosi pecha. Lepiej kupić niedrogą, ale nową i oryginalną bransoletkę. Kiedyś w ogóle nie nosiłam bransoletek, ale jak dostałam na urodziny Shainsa, to się normalnie uzależniłam Co parę dni zmieniam sobie napis na bransoletce i czuję się tak, jakbym miała zupełnie nową

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: