Boxy kosmetyczne.

  • 2015-10-12, o 15:58
  • 49
  • 14 318
  • 29
  • 40

Boxy kosmetyczne.

Czy któraś z was miała do czynienia z boxami kosmetycznymi? Uważacie, że to dobry sposób na przetestowanie nowych kosmetyków? Czy strata pieniędzy, gdy nie znamy zawartości pudełka i kosmetyki nie  przypadną nam do gustu?  Jestem ciekawa waszych opini ;)

Re: Boxy kosmetyczne.

ja nie miałam z nimi do czynienia i jakoś mnie nie kuszą takie boxy ;)

Re: Boxy kosmetyczne.

Ja nie miałam ani razu żadnego z tych boxów ale jeśli już miałabym wybierać to wybrałabym glossy, bo jak oglądam na blogach co dziewczyny czasem dostają to aż sama mam ochotę zamówić :)

Re: Boxy kosmetyczne.

Moim zdaniem to bardzo dobry ppomysl ponieważ np w Shinyboxie mozemy przetestować kilka wysokopolkowych klosmetykow za cenę 50 zl. Opłaca się to moim zdaniem

Re: Boxy kosmetyczne.

A dla mnie te pudełka są troszkę bez sensu... często są tam rzeczy, których bym nigdy nie użyła

Re: Boxy kosmetyczne.

Kupuję tylko te kosmetyki, których używam, a w tym przypadku może otrzymałabym kosmetyki, których nigdy bym sama nie kupiła.

Re: Boxy kosmetyczne.

po co kupować kota w worku jak mozna te same pieniądze wydać na coś co na pewno się nam przyda

Re: Boxy kosmetyczne.

A dla mnie te pudełka są troszkę bez sensu... często są tam rzeczy, których bym nigdy nie użyła

2015-10-14 14:39:05 autor DobraDusza88

Dokładnie mam to samo zdanie. Za te pieniądze możemy kupić naprawdę fajne kosmetyki.

Re: Boxy kosmetyczne.

nie lubie, strata kasy

Re: Boxy kosmetyczne.

Chyba też się kiedyś skuszę

Re: Boxy kosmetyczne.

Nigdy nie probowałam i raczej się nie skuszę
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: