Bóle menstruacyjne

  • 2012-02-24, o 15:47
  • 102
  • 33 544
  • 49
  • 67

Re: Bóle menstruacyjne

Nie słyszałam.
Na mnie działa czosnek. Ale serio, jak jem jeden ząbek czosnku dziennie podczas okresu, to nie mam żadnych bóli Polecam. Najlepiej wieczorem, żeby cały dzień nie zionąć ogniem (do rana zapach sie ulotni). Do tego czosnek zabija pasożyty i działa jak naturalny antybiotyk. Na kanapeczkę jest fajny. Z tym, że osoby z anemią i niskim ciśnieniem muszą uważać, bo niszczy czerwone krwinki i obniża ciśnienie.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Bóle menstruacyjne

Temat załozony dosyć dawno, ale ponowie.. czy ktoś też tak ma, że jak ma okres to wymiotuje? bo ja za każdym razem. A co do bólu brzucha to od roku mam takie, że mi ketonal 100 nie pomaga..a jak to jest u Was w te dni ? i czy macie napięcie przedmiesiączkowe?

mi nc nie pomaga ! ten dzień to prawdziwa męka! ani tabletki, ani termofor no po prostu nic ;(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bóle menstruacyjne

u mnie nie jest tak źle zalezy który dzien

Re: Bóle menstruacyjne

mi nc nie pomaga ! ten dzień to prawdziwa męka! ani tabletki, ani termofor no po prostu nic ;(
2015-08-08 16:47:33 autor 13maja

Mam to samo :)

Re: Bóle menstruacyjne

Mi też nic nie pomaga :( muszę to zawsze jakoś przecierpieć.

Re: Bóle menstruacyjne

mi również nic nie pomaga. :/

Re: Bóle menstruacyjne

Słyszałam, żę odstawienie nabiału pomaga. Wiadomo, że w mleku, serach jest pełno świństw, jakichś antybiotyków i innych paskudztw, które mogą wpływać na naszą gospodarkę hormonalną.  

Re: Bóle menstruacyjne

Ja nie chcę zapeszać ale u mnie się uspokoiło. Pamiętam, że jeszcze z rok temu pierwszy dzień okresu to była męka. Czułam się fatalnie, cały czas bylo mi zimno, miałam ochotę nie wychodzić spod kołdry. Teraz juz jest znacznie lepiej, pozostał jedynie intensywny ból brzucha, ale zawsze biorę tabelkę kiedy dopiero zaczyna boleć i mam spokój na kilka godzin.

Re: Bóle menstruacyjne

Zawsze zazdrościłam kobietą, które nigdy nie porykały się z problemem, ja zawsze pierwszego dnia umieram.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: