Beauty blender

  • 2015-09-16, o 23:58
  • 23
  • 6 273
  • 22
  • 21

Beauty blender

Potrzebuję szczerych opinii o Beauty Blenerze. Czy warto za taką cenę kupić gąbkę?

Re: Beauty blender

Oj ja ją uwielbiam! Efekt jaki daje jest wg mnie nie porównywalny z pędzlem. Szkoda tylko, że stosunkowo dość szybko się zużywa, bo ja ją muszę wymieniać raz na pół roku (stosując tylko na sobie).

Re: Beauty blender

Dla mnie ta gąbka jest nie higieniczna. A efektu pędzla jak dla mnie nie pobije.  

Re: Beauty blender

ja bym w nią nie inwestowała. to taki kosmetyczny, zbędny gadżet, który szybko sie zużywa. zdecydowanie wole pedzle

Re: Beauty blender

ja nie miałam ale wiem też że nie zakupie bo szkoda mi kasy na rzecz którą wyrzuce za 4 czy 5 miesięcy

Re: Beauty blender

Dla mnie ta gąbka jest nie higieniczna. A efektu pędzla jak dla mnie nie pobije.  

2015-09-21 10:01:33 autor perla

polecam nanshy flawless foundation daje super efekt i bije flat topy z hakuro na głowe

Re: Beauty blender

raczej nie warto ale jak kto lubi ;)

 

Re: Beauty blender

Weź sobie gąbkę z Real Techniques. Koszt to połowa ceny a to najlepszy zamiennik gąbeczki BB

Re: Beauty blender

Zastanawiałam się nad zakupem gąbeczki zanim kupiłam pędzel. Z pędzla jestem zadowolona na razie wiec w najbliższym czasie nie zainwestuje w gąbeczke. Tym bardziej ze pędzel będę miała na dłuzszy okres czasu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Beauty blender

No ja i tak kupię, bo ocenię dopiero jak przetestuję. Bo pędzle w ogóle mi nie podchodzą, efekt mnie nie zachwyca

Re: Beauty blender

a masz pędzel nanshy buffed base lub Bdellium Tools flat top do podkladu ?polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: