40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

  • 2015-06-11, o 18:36
  • 40
  • 15 617
  • 25
  • 31

40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Hej dziewczyny,

co warto kupić z drogerii Natura przy takiej okazji?

Ja kupiłam do przetestowania konturówkę z KOBO automatyczną, konturówkę z Essence, róż z KOBO wypiekany, białą kredkę do oczu z Catrice i pomadkę z niedawno wprowadzonej firmy W7, zobaczymy jak się sprawdzi ;] i jeszcze tusz z Essence I <3 extreme.

Co kupiłyście, co chciałybyscie przetestować?;]

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

mogę polecić korektor camuflaż z Catrice,żel do brwi również z tej firmy i bronzery z Kobo ,korektor loreal true match ,tusze( maybelline colossal volume, maxfactor 2000calorii i maxfactor masterpiece max). polecam również cielistą kredkę z maxfactora na linie wodną,

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Wszystko z KOBO jest genialne, tak więc polecam gorąco! Zwłaszcza ich nowe neonowe cienie, których pigmentacja jest powalająca! :D

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

no ja też bym może się wybiorę po rzeczy z KOBO. ale nie wiem jeszcze. Czasem też kusże się przy tych promocjach na inne rzeczy, co mi są niezbędne na dany czas, a których na przykłąd nie próbowałam, czy nie testowałam. zawsze to można sobie coś noweg spróbować, a jak się nie sprawdzi o nie szkoda pieniedzy, ze sie zmarnowało, bo w końcu tanio kupione. A czasem można na coś fajnego trzfić :)

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

ja w końcu dokupiłam jeszcze róż z mysecret (do przetestowania) i kredkę do oczu równiez z tej samej firmy, jak będą fajne dam znac :]

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Dziewczyny ogromna prośba do Was, jak tylko będziecie wiedzieć o podobnej promocji w Naturze to koniecznie dajcie mi znać.. mam w planach odwiedzić Naturę, w której nie byłam rok i spora lista zakupów mi się tworzy, więc taka akcja promocyjna by się przydała :)

Pewnie i tak z moim szczęściem taka promocja będzie za rok :D

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Jak coś wypatrze to dodam posta lub temat ;]

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Od 23 lipca do 5 sierpnia jest -40% na kosmetyki do makijażu oczy w Naturze przy zakupie min. 2 sztuk. :P

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Od 23 lipca do 5 sierpnia jest -40% na kosmetyki do makijażu oczy w Naturze przy zakupie min. 2 sztuk. :P

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Od 23 lipca do 5 sierpnia jest -40% na kosmetyki do makijażu oczy w Naturze przy zakupie min. 2 sztuk. :P

2015-07-21 15:46:14 autor JustATinyPenguin

 

Dzięki bardzo za info :)

Re: 40% na kolorówkę w NATURZE, co kupić?

Super, na pewno się wybiorę ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: