Witajcie, chciałabym systematycznie przedstawiać Wam makijaże, które wykonałam na innych osobach. Czyli inne typy urody, kształty twarzy i inne problemy:) Na razie będą to same zdjęcia, jednakże już wkrótce pojawią się małe urozmaicenia na blogu:) Poniższe fotki przedstawiają sam makijaż, bez dodatkowego opisu. Jeśli któraś z fotek przypadnie Wam szczególnie do gustu i chcielibyście, abym szczegółowo opisała wykonanie makijażu (głównie oczu) bądź też wolałybyście, abym wykonała filmik krok po kroku - dajcie znać. Pierwsze zestawienie zdjęć zostało wykonana na Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Poznaniu w piątek 25.02.2011. Jak na takiej imprezie bywa - dużo ludzi, chętnych osób na wypróbowanie czegoś innego, sporo zamieszania i...mało czasu :) Stąd też niektóre elementy make up'u mogą wydawać się niedopracowane - liczę jednak na Waszą wyrozumiałość :) Poza tym oświetlenie było koszmarne, w zasadzie nie było go wcale, a to oczywiście nie sprzyja przy malowaniu.
1. Makijaż zielono-niebieski - specjalnie na życzenie modelki :) bardzo wiosenne "oko" dodające powera i pewności siebie. Świetne rozwiązanie, gdy chcemy spojrzeniem odwrócić uwagę od innych elementów twarzy/sylwetki. Kolory idealnie pasują do niebieskich, szarawych oczu, ale piwnookie będą czuć się równie dobrze :)
2. Makijaż korekcyjny, dobrany pod kształt oczu - modelka o specyficznej budowie oka. Bardzo wypukła kość powyżej powieki ruchomej (klinowa?), która wymagała optycznego "cofnięcia". Bardzo często w takich typach powiek oko jest dość małe i głęboko osadzone - w tym jednak przypadku było inaczej.
3. Makijaż fioletowy - zestawienie różnych cieni w kolorach fiolet, bakłażanu. Makijaż intensywny jak na dzień - najważniejsze jednak są upodobania modelki :) (niestety nie było czasu na pozbycie się niepożądanych włosków...)