Wywiady z wizażystkami oraz producentami kosmetyków

12
Folaron - wywiad i prezentacja makijażu na karnawał

Folaron - wywiad i prezentacja makijażu na karnawał

Dokładnie dwa tygodnie temu wybraliśmy się na pokaz makijażu karnawałowego w wykonaniu Pani Anity Folaron - pierwszego w Polsce dyplomowanego Mistrza Wizażu oraz współzałożycieli Szkoły Wizażu i Stylizacji Anity Folaron. Była to wyjątkowa okazja to zapoznania się z Państwem Folaron - bodajże jedynym małżeństwem wizażystów w Polsce, którzy wspólnie odnoszą sukcesy i z powodzeniem realizują się w swoich pasjach. Dla mnie był to również pretekst do przeprowadzenia wywiadu, abyście Wy również mogli posłuchać prawdziwych pasjonatów makijażu :) Zachęcam Was zatem do obejrzenia filmiku, w którym znajdziecie zarówno wywiad z Państwem Folaron, jak i również pokaz makijażu wykonany profesjonalnymi francuskimi kosmetykami marki Make Up Atelier Paris.

23
KRYOLAN - wywiad z dystrybutorem marki na targach Uroda w Gdańsku

KRYOLAN - wywiad z dystrybutorem marki na targach Uroda w Gdańsku

Miniony weekend, podobnie zresztą jak ten sprzed dwóch tygodni, spędziłam na targach kosmetycznych. Cóż, okres jesienny to okres targowy, szkoda byłoby zatem, gdyby ominęło mnie coś ciekawego ;p Tym razem wybrałam się nie do stolicy, a nad morze - do Gdańska. Targi co prawda mniejsze niż te Beauty Forum, ale ze względu na różne imprezy - warte odwiedzenia, bo działo się tam dość wiele.

Przede wszystkim miały miejsce Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej, z której dość sporą relację przedstawię Wam na dniach. Bonusem będzie wywiad z Panią, która te Mistrzostwa wygrała :)

Tymczasem przedstawiam Wam rozmowę z marką Kryolan i jej wyłącznym dystrybutorem na kraj - Kryolan City Warszawa.

6
Wywiad z Ewą Gil oraz prezentacja marki Make Up Store

Wywiad z Ewą Gil oraz prezentacja marki Make Up Store

Pobyt na Targach Beauty Forum był nie tylko okazja do bezpośredniego porozmawiania z producentami i dystrybutorami znanych marek. Miałam wyśmienita sposobność do spotkania się, a zarazem osobistego poznania, wielkich osobistości z "wizażowego świata". Miedzy innymi udało mi się nakłonić na rozmowę przed kamera Panią Ewe Gil - wizażystkę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, której zaufała plejada polskich gwiazd. Poniżej przedstawiam Wam wywiad właśnie z P. Ewą Gil oraz z P. Ewą Hordyńską - przedstawicielem marki Make Up Store w Polsce. P. Ewa Gil jest główna wizażystką marki w Polsce, a na targach wykonywała prezentacje makijażu zgodnie z trendami na jesień i zimę, tymi kosmetykami oczywiście. We filmiku poruszany będzie m.in.temat trendów, koloru bordo oraz samej marki. Będziecie mogły dowiedzieć się co to za kosmetyki i skąd pochodzą.

7
La Rosa - wywiad z Dystrybutorem marki

La Rosa - wywiad z Dystrybutorem marki

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiam Wam kolejny wywiad, jaki miałam okazję przeprowadzić podczas minionego weekendu - na Targach Beauty Forum.

Tym razem udało mi się porozmawiać z przedstawicielem (a właściwie przedstawicielką:) wyłącznego dystrybutora kosmetyków mineralnych - marki LaRosa.

Z marką LaRosa być może miałyście już okazję spotkać się, chociażby oglądając moje wcześniejsze filmiki. Kosmetyki mineralne są ostatnio bardzo popularne, skuszę się nawet formując, że są bardzo "modne". Ale czym one tak w zasadzie są i skąd przyszła do nas moda na nie?

Te oraz inne wątpliwości mam nadzieję rozwieje ta rozmowa :)

12
Wywiad z Producentem pędzli Maestro

Wywiad z Producentem pędzli Maestro

W miniony weekend, tj. 17-18 września, odbywały się jedne z największych w naszym kraju targi kosmetyczne - warszawskie Beauty Forum. Impreza warta odwiedzenia nie tylko ze względu na liczne pokazy, konkursy i zawody. Przede wszystkim ze względu na licznie przybyłych wystawców prezentujących swoje najlepsze produkty i nowości.

Nie mogło mnie zatem tam zabraknąć, spakowaliśmy kamerę i o świcie wyruszyliśmy do stolicy.

42
Jolanta Wagner - wywiad

Jolanta Wagner - wywiad

Niniejszy filmik jest dla mnie szczególny. Po pierwsze, publikując go obchodzę swoje małe święto - jest to bowiem mój setny filmik w całej "blogowej działalności". Po drugie, jest on inny niż wszystkie pozostałe - nie przedstawia makijażu, nie jest recenzją żadnego produktu, a wywiadem. I to w dodatku z osobą, na rozmowie z którą zależało mi od bardzo dawna (dokładnie od listopada ubiegłego roku).

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia i wysłuchania wywiadu z Panią Jolantą Wagner - bardzo znaną osobistością w świecie wizażu, prekursorką tej sztuki w Polsce, dyrektorem Europejskie Akademii Estetyki Artystycznej [EAEA].