Makijaż Zielony

48
Makijaż dla zielonych oczu

Makijaż dla zielonych oczu

Makijaż wykonany w tym tutorialu dedykowany jest szczególnie dla wszystkich zielonookich pań :) Tym samym rozpoczynam nową serię filmików, w których ukazywać będę propozycje makijażowe pod konkretny kolor oczu.

Tak jak wspomniałam - cykl ten rozpoczyna makijaż dla zielonych oczu, aczkolwiek kolory wykorzystane do make up na pewno będą idealnie komponować się z tęczówkami zarówno brązowymi, jak i błękitnymi :)

Makijaż oka całkowicie został wykonany przy użyciu paletki cieni z firmy NYX – seria For Your Eyes Only – kolor Beautiful Green Eyes :)

Dominującym odcieniem jest butelkowa zieleń, którym to też kolorem zaakcentowane były najważniejsze elementy niniejszego make up'u. Ponadto ważną rolę odgrywa jasny kolor zaaplikowany na całej ruchomej powiece oraz pod łukiem brwiowym, dzięki czemu nasz spojrzenie nabiera świetlistości. Tak jak przy większości makijaży nie zapominamy o obrysowaniu oka kredką oraz wytuszowaniu rzęs.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmiku i podzielenia się ze mną swoimi wrażeniami :)

6
Makijaż energetyzujący

Makijaż energetyzujący

Na dworze wietrznie, zimno i ponuro, i nic nie przypomina nam minionego lata... Postanowiłam choć troszeczkę to zmienić i wykonać na moich powiekach energetyzujący makijaż, bardzo radosny i żywiołowy ;-) Miłego oglądania, i mam nadzieje, że tym razem lepiej co niektórzy mnie ocenią... ;-)