Inspiracje

  • 2012-01-09, o 21:13
  • 50
  • 15 850
  • 27
  • 42

Re: Inspiracje

Jest wiele ciekawych stronek, gdzie zamieszczane są najnowsze modowe stylizacje I nie muszą być to ciuchy od Prady. Bo na takie mnie niestety nie stać Lubię bardzo stronkę: szpargaly.pl Jak chcecie, to możecie zerknąć.
No i chętnie zajrzałabym także na inne strony, także podawajcie Wasze ulubione adresy

AndzelikaGol

strasznie fajna ta stronka

Re: Inspiracje

Witam Was wszystkich serdecznie!
Jestem bardzo ciekawa, skąd czerpiecie swoje inspiracje na ubiór, makijaże, pomalowanie paznokci, itp. Czy podążacie za modowymi hitami, czy może wynajdujecie je w swoim otoczeniu?
Może któraś z Was zechce się podzielić tą tajemnicą

kruszyna91

Ja się wszystkim inspiruję, kwiatami, kamieniami, pogodą , i własną wyobraźnią.

Re: Inspiracje

Ja ostatnio zaczęłam chodzić swoimi ścieżkami i staram się "inspirować" czymkolwiek, ale najczęściej własną wyobraźnią :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Inspiracje

ja nie inspiruję się żadnymi trendami ,to tak jak z ciuchami ,mozna obserwować obecne trendy ale wybierac tylko pojedyncze rzeczy które pasują do nas i naszego charakteru ,jak widze niektóre dziewczyny na ulicach które ślepo podążają za tzw trendami to aż mi recę opadają ,bo nie ważne czy mi pasuje ten kolor ,nie wazne że nie ma figury do danego fasonu spodni czy sukienki ale modne to musze mieć .dla mnie takie zachowanie to ewiedentne zachowanie osób które nie mają własnego stylu wiec muszą papugować to co modne a niekoniecznie im pasujące. ale jak wiadomo co kto lubi.

Re: Inspiracje

Blogi to często inspiracja dla mnie :)

Re: Inspiracje

Raz na jakiś czas lubię kupić sobie kolorowe czasopismo dla kobiet i zobaczyć co jest na czasie. :)

Re: Inspiracje

Jeżeli chodzi o makijaż to lubię się inspirować filmikami na youtubie oraz magazynem Makeup Trendy.

Re: Inspiracje

ja się nikim i niczym nie inspiruje po prostu kupuje to co mi się podoba

Re: Inspiracje

a ja stawiam na to co mi sie podoba i co mi pasuje ,po co mi inspirowac sie modelkami z różnych gazet skoro one maja inny typ urody niz ja ,a wiadomo nie każdemu w tym samym ładnie

Re: Inspiracje

ja inspiruje się innymi blogerkami i vlogerkami. sama zaczynam tworzyć bloga :-) lubie przyglądać się ludziom na ulicy, czasami coś podpatrze. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: