Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 289
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

no właśnie od 2 dni mam mega uczulenie na twarzy, skóra jest czerwona w małe bąbelki, swędzi, piecze i mam oczotę się tylko drapać, piję wapno, ale nic się nie zmniejszyło:(

Re: Trądzik ;/

Ja bardzo długo męczyłam się z trądzikiem, a nie wiem dlaczego po ciąży wszystko się pogorszyło. Miałam okropne stany zapalne. ;( Wszystko wyleczyłam serią Alaclarin, a poleciła mi ją Pani w aptece. Na prawdę, nie sądziłam, że cokolwiek się zmieni, szczególnie, że wielkich pieniędzy nie zapłaciłam. :)) i ma u mnie plus za to, że właśnie nie uczula, a mam bardzo wrażliwą cerę. 

Re: Trądzik ;/

po ciąży pewnie Ci hormony wariowały:) fajnie, że przeszło, ja pewnie się pomęczę jeszcze z kilka lat :(

Re: Trądzik ;/

Grunt to codzienna pielęgnacja. Używam żelu do mycia twarzy i krem intensywnie nawilżąjący Nivea. 

http://01prototyp.com

Re: Trądzik ;/

Miałam też problemy z cerą, używałam różnych kosmetyków, lecz pewnego dnia szukałam w internecie co polecają inni, dowiedziałam się ze trądzik może także występować od złej diety. Z braku białka w organizmie i kwasów tłuszczowych.Wczoraj tez natknęłam się na taki artykuł w którym jest to fajnie opisane. Dodatkowo myję twarz cetaphil i jestem zadowolona.

Re: Trądzik ;/

cześć dziewczyny,

 

ja mogę opowiedzieć o swojej kuracji, która działa i jest godna polecenia :)

ja twarz przemywam rumiankiem, ma on włąściwości oczyszczające i punktowo jeśli trafi sie jakiś "wulkan" :) wysuszam go maścią cynkową, moja siostra pracuje w farmacji i jakiś czas temu podała mi tabletki na trądzik, nieposiadające żadnego antybiotyku ani silnych substancji więc nie są uczuleniowe, nazwa tabletek to DERMINAX, mogę podać wiecęj info ze strony, z której ja korzystam, myśle że to będzie dobry wybór :)

usunięto reklamę

POWODZENIA :)

Re: Trądzik ;/

dziewczyny co polecacie na drobne chrostki które są na twarzy? jak sie ich pozbyć w miare delikatny sposób i czym zlikwidować te czerwone plamki po pryszczach? 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

dziewczyny co polecacie na drobne chrostki które są na twarzy? jak sie ich pozbyć w miare delikatny sposób i czym zlikwidować te czerwone plamki po pryszczach? 

2015-06-23 17:05:42 autor yokokot

Słyszałam że olejek z Evree jest dobry ;) Możesz też spróbować Płynu micelarnego z Mixa który ma za zadanie usunąć zaczerwienienia ale on ma w sobie alatonine u mnie np się on nie sprawdził bo najwidoczniej jestem na nią uczulona ale możesz spróbować ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Trądzik ;/

PAESE - OLEJ TAMANU powinien się w takim celu sprawdzić ;)

Re: Trądzik ;/

Jeśli chodzi o trądzik moja złota metoda jest jedna - im mniej tym lepiej, pozdrawiam Was serdecznie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: