jaki odcień?

  • 2015-05-04, o 19:57
  • 45
  • 24 639
  • 34
  • 33

jaki odcień?

Dziewczyny! Jaki odcień jest jakby to powiedzieć neutralny czyli kupując w ciemno...nie wiem jaki wziąć...Zastanawiam się nad FLW1NB lub FLW1B...

Moja buzia jest raczej z tych chłodnych i jasnych,nie jestem opalona. pomocy:)

Re: jaki odcień?

 

napisz e-maila na adres sklepu ,tam pani Karolina doradzi z kolorem .zawsze możesz dla porównania napisac jej jakiego fluidu ( dokładniej koloru z jakiej marki)uzywasz i do tego Ci dobierze kolor.

Re: jaki odcień?

Przy okazji (pisząc miala) napisz czy masz bardziej żółtą czy różowawą cerę, na pewno ta informacja wiele wniesie. Tudzież zdjęcie :)

Re: jaki odcień?

Myślę, ze zdjęcie w świetle dziennym będzie idealnym rozwiązaniem :)

Re: jaki odcień?

Witam (shake). Poszukuję odpowiedniego koloru Makeup Atelier Paris Fluid dla  skóry wpadającej w tonacje żółte. Zależy mi na jasnym kolorze który będzie jaśniejszy niż Bourjois Healthy Mix nr 51 (najjaśniejszy) bo niestety w okresie zimowym jest on dla mnie za ciemny. Zastanawiam się nad kolorem FLW1NB (którego nawiasem na razie nie ma w magazynie) czy może lepiej po prostu będzie wg Państwa uznania zakupić kolor biały tego produktu i po prostu rozjaśniać nim za ciemne podkłady ?

Re: jaki odcień?

magma673, jeśli masz dostęp do Douglasa gdzieś w swoim mieście, to możesz na miejscu potestować najbielszy podkład a potem czmychnąć spowrotem do LMU po udanych testach. ;)

Tam bodajże są takie eksluzywniejsze marki, nie wiem czy Sephora też ma produkty MAP, ale Douglas musi mieć na pewno.

Re: jaki odcień?

Przetestowałam już kilka podkładów drogeryjnych jak i z wyższej półki (dostępne w Douglas) i jestem zdecydowana na makeup atelier paris waterproof foundation gdyż posiadam go w swojej kolekcji (kolor typowy na lato). Teraz zależy mi na na naprawdę jasnym kolorze, który będzie ciut jaśniejszy niż Bourjois Healthy Mix nr 51 i najlepiej aby nie ciemniał na twarzy. Czy jest to kolor FLW1NB ? Ciężko stwierdzić kupując co drogą internetową stąd moja proźba o pomoc (blush).

 

Re: jaki odcień?

Troszkę jaśniejszym odcieniem niż Bourjois HM 51 jest 1B :)

Re: jaki odcień?

napisz do sklepu, cos doradzą

Re: jaki odcień?

ciezko jest wybrać odpowiedni kolor

Re: jaki odcień?

Zamówić próbki możesz
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: