PEELING KAWITACYJNY

  • 2012-01-31, o 19:56
  • 78
  • 51 436
  • 50
  • 52

Re: PEELING KAWITACYJNY

do sonoforezy dobierz ampułki do swojej cery. U mnie świetne były rozświetlające i nawilżające. A po wykonaniu peelingu kawitacyjnym nakładałam na 20-30 minut profesjonalną maskę algową (taką, którą w formie gumy ściągamy z twarzy) i na koniec krem do twojego rodzaju cery.

Ultradźwięki można wykonywać tylko do granicy oczodołu, więc żeby rozświetlić oczy i pozbyć się worków pod oczami, aby efekt był pełny warto wklepywać odpowiednie kosmetyki pod oczy lub np domowymi sposobami poleżeć ze zmiarzdzonym świerzym ogórkiem.

To jeden z moich ulubionych zabiegów. Jest cudny bo działa i nie zaszkodzi nawet przy skórze wrażliwej.

Re: PEELING KAWITACYJNY

ja zawsze miałam problem z kupieniem jakiegos dobrego peelingu (drobnoziarnistego)do twarzy, te sklepowe to maja takie składy ze nawet nie chce sie ich czytac ,chyba bede musiała coś poszukac w sklepach z naturalnymi kosmetykami

Re: PEELING KAWITACYJNY

Faktycznie peelingi sklepowe mają nieciekawy skład ;)

Re: PEELING KAWITACYJNY

ja zawsze miałam problem z kupieniem jakiegos dobrego peelingu (drobnoziarnistego)do twarzy, te sklepowe to maja takie składy ze nawet nie chce sie ich czytac ,chyba bede musiała coś poszukac w sklepach z naturalnymi kosmetykami

2015-04-28 15:07:28 autor monika212121

A może spróbuj korund? Jest właśnie dostępny w internetowych sklepach z kosmetykami naturalnymi. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest dość mocny:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: PEELING KAWITACYJNY

ja zawsze miałam problem z kupieniem jakiegos dobrego peelingu (drobnoziarnistego)do twarzy, te sklepowe to maja takie składy ze nawet nie chce sie ich czytac ,chyba bede musiała coś poszukac w sklepach z naturalnymi kosmetykami

2015-04-28 15:07:28 autor monika212121

A może spróbuj korund? Jest właśnie dostępny w internetowych sklepach z kosmetykami naturalnymi. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest dość mocny:)

2015-05-11 13:18:28 autor maddieann

 

Sama chyba go zakupie bo ostatnio skończył się mój peeling i szukam czegoś ciekawego :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PEELING KAWITACYJNY

Czy peeling kawitacyjny jest dostępny jako zabieg u kosmetyczki?

Re: PEELING KAWITACYJNY

pierwsze słyszę o takim peelingu

Re: PEELING KAWITACYJNY

Fajny zabieg u kosmetyczki. Są jakieś tam zestawy do stosowania w domu, któe można kupić przez ebay, ale ja bym nie zaryzykowała.

W warunkach domowych polecam peeling enzymatyczny, któy rozpuszcza zrogowaciały naskórek i odświeża skórę.  

Re: PEELING KAWITACYJNY

czytałam o tym dużo i chyba się na niego zdecyduję w końcu

Re: PEELING KAWITACYJNY

Tak, jest dostępny jako zabieg u kosmetyczki. Bardzo fajna sprawa. Świetnie ujędrnia skórę, usuwa martwy naskórek i delikatnie rozjaśnia. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: