NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

  • 2011-08-21, o 19:44
  • 45
  • 19 996
  • 25
  • 40

NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

pierwszy raz z konceptem tym spotkałam się w sephorze, później w avonie ale pomysł ciągle wydawał mi się zbyt kosztowny do wypróbowania (30zł za naklejki nadające się do wykonania jednorazowego \'malowania\'...) natomiast ostatnio (jakiś miesiąc temu) natrafiłam na naklejki z essence po 9zł za zestaw i postanowiłam się rzucić i wypróbować, szczególnie że naklejki miały ciekawe wzorki i niebanalne kolory

całe cudo polega na tym, że przychodzi do nas 14 naklejek w kształcie paznokci (dlatego 14 nie 10 by móc dobrać sobie samemu rozmiar) które nakleja się na suche paznokie i \'odpiłowywuje\' to co odstaje poza

skusiłam się na metaliczne naklejki typu \'mirror nails\', poprostu nie mogłam przejść obok nich obojętnie oraz różowe we wzór \'wężowej skórki\'

oto mój pazurek w srebrnej naklejce ( nie, nie naklejałam na kazdy pazur, chciałam wypróbować na 1 nie marnując w razie czego reszty ale super wyszło i chyba lubię taki \'akcentowy\' look jednego paznokcia w innym kolorze ) don\'t judge me)

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

fajna sprawa! słyszałam o tym ale własnie było to dośc drogie, nie wiedziałam że essence ma to w swoim asortymencie! musze oblookać

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

A jak wygląda sprawa z trwałością takiego lakieru???
Pewnie na moich problematycznych, rozdwajających się paznokciach efekt byłby podobny do zwykłego lakieru i odpryski miałabym już praktycznie na drugi dzień

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

to \'coś\' nie ma odprysków, jeśli już to zaczyna się odklejać na końcach

myślę ze każdy inny wzór można utrwalić bezbarwnym lakierem a wtedy trwałość napewno jest spoko, niestety przy srebrnej naklejce psuje to efekt \'lustra\' więc od razu trwałość idzie w dół...

mi to nie przeszkadza, i tak maluję pazury częściej niż zdobienie mi się psuje ;p

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

super efekt ;p mi chyba jednak nie pasowałyby te naklejki ;p moje paznokcie są strasznie niewymiarowe, i na szerokość byłyby braki ;p daj znać jak długo utrzyma się ta naklejka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

o wymiarowosc sie nie martw, ja mam dużą płytkę paznokcia i jakos sie udało (a pazury mozna miec naprawde dlugie bo spiłowałam jeszcze jakies pół cm naklejki przypada tez 7 naklejek na 5 paznokci wiec pewnie uda sie dopasowac niestety juz zmieniłam lakier bo 3 dnia byłam 2h na basenie i jak wyszłam to naklejka delikatnie odchodziła, więc ją oderwałam ;p mysle ze gdyby nie ekstremalne warunki to by jeszcze wyciągneła

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

jakos sie nie moge do tego przekonać

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

super, bardzo mi się taki efekt podoba ;)

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

Mi też sie podoba :) fajny efekt

 

lashandbrowacademy.pl

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

Ja mam folię na paznokcie i daje dość podobny efekt, tyle że na paznokciach nie jest tak dokładnie gładka jak tutaj, gdyz folia jest gorszego gatunku, w końcu czego chcieć od folii za 2zł :) Teraz zastanawiam sie nad zakupem właśnie naklejek na paznokcie :)

Re: NAIL STICKERS czyli lakier w formie naklejek :)

Fajny efekt, ale chyba wolę tradycyjne metody. No i w porównaniu takie naklejki strasznie drogo wychodzą jak na jednorazowy użytek.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: