Jakie marki trwałych szminek polecacie?

  • 2015-04-21, o 10:44
  • 92
  • 53 526
  • 62
  • 70

Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Hej

     szukam szminki matowej  (bo tylko takich używam ) która dłuugo będzie utrzymywała się na ustach ,do tej pory miałam Golden rose velvet matte ,Nyx matte lip cream i manhattan soft matte lip cream ale ta jest zdecydowanie najgorsza i jej nie polecam .

 

 jakie jeszcze matowe szminki polecacie dziewczyny?

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Bourjois ROUGE EDITION Velvet ;) 

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

tą też mialam (numer 09) ale te kolory szminek są (jak dla mnie )bardzo jaskrawe i żywe ,raczej nie nadajęce sie na dzień ale rzeczywiście bardzo trwała szminka i fajna konsystencja.tylko szkoda ze nie ma wiekszej gamy kolorystycznej eh

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

kiedyś miałam też z Essence Stay matt lip cream, jest tania i to jest jej plus. ma super zapach i to też jest jej plus ;) kolorów jest mało, ja miałam akurat 01 Velvet Rose i był super, ale diablica robiła mi niespodzianki i odbijała się na zębach ;) z matowych pomadek niestety żadnej innej nie używałam więc na tą chwilę nic nie polecę. 

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

      słyszalam jeszcze o firmie Mac (matowych wersjach) podobno jest ich  duży wybór ale bo ję sie kupować w "ślepo"bo jednak troszke kosztują a nie chce kupować szminki za tyle kasy zeby potem rzucic ją w kąt, może któraś z Was uzywała jak dotąd matowych z Maca i może mi doradzic czy są warte swojej ceny i czy naprawde sie tak dłuugo utrzymują ?

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Dużo dobrego słyszałam o KOBO i MAC :)

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

przesyłam tutaj kolory szminek (ale niestety do numeru 20 ) bo wiem że te kolory sa bardziej zgodne z rzeczywistością niz na stronce

 

 

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Faktycznie na stronce kolory bardzo się różnią od tych w rzeczywistości :)

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Ja mam szmineczkę Vision  z GR nr 126 - taki nudziak beżowo różowy... jasny.Faktycznie trwałą, ale trzenba pod nią nałożyć balsam, bo trochę wysusza... 

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Najlepsze trwale szminki i konturowki to MAC i Kat Von D. Dosyc drogie ale trzymaja sie dlugo i trudno je zmyc przez co mimo ze wydasz wiecej kasy, to wiesz ze szminka utrzyma ci sie cala noc na imprezie, lub caly dzien na upalach. Pozdrawiam :*

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Pierwszy raz słyszę o Kat Von D, chyba muszę przejrzeć ich ofertę :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: