L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

  • 2023-12-22, o 16:33
  • 7
  • 78
  • 6
  • 6

L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Próbowałyście, są skuteczne jak plasterki Purito?

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Nie miałam okazji ich używać jeszcze, więc też jestem ciekawa. 

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Będą jeszcze dostępne?

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Będą jeszcze dostępne?

2023-12-28 22:03:11 autor mp84

W obecnej chwili oczekujemy na dostawę, bo w grudniowym szaleństwie nam się wyprzedały xD śledź uważnie naszą stronę bądź zapisz się na powiadomienie o dostępności produktu. 

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Ja w ogóle oczekuję dostawy ich kosmetyków do włosów :)

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Takie plasterki są świetne, naprawdę dobrze radzą sobie z krostkami.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Ja w ogóle oczekuję dostawy ich kosmetyków do włosów :)

2024-01-03 22:39:56 autor koniczynka

Mamy ich produkty do włosów!!!! Zapoznaj się z Biovax na stronie. To tak naprawdę produkty L'biotici do włosów tylko na opakowaniu mieli różnie Biovax lub L'biotica Biovax i zrobiliśmy na stronie jako osobną markę ale są one od L'biotica

Re: L'biotica - Anti-Blemish Spot Patches - Punktowe plasterki na wypryski - 3 x 12 sztuk

Bardzo lubię tę markę kosmetyków. Dzisiaj przyjechały mi plasterki i będę testowała (mam nadzieję jednak, że jeszcze poczekają na użycie ;)).

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: