Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 086
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

Ale przecież paski niszczą szkliwo. Czy to twoim zdaniem dobry pomysł dla zębów?
Przecież ta biel i tak jest widoczna krótko, a zęby będziesz miała do końca życia.
Chcesz skrócić ten okres?

Re: Wybielanie zębów

To prawda ze niszcza szkliwo, ale jest to jakis sposob na szybki efekt. Jezeli komus na tym zalezy, np aby w dzien slubu efekt byl widoczny i nie zostalo duzo czasu to mozna zaaplikowac taka kuracje. Z drugiej strony jezeli ktos mysli przyszlosciowo to pojscie do stomatologa jest oplacalne. Ja sama coraz czesciej mysle o wybieleniu sobie zebow, bo to troche meczace z tymi paskami. Slyszalam rozne opinie na ten temat. Moja ciocia jest stomatologiem i twierdzi ze wybielanie zebow tez niszczy szkliwo, z drugiej strony czytalam w Internecie pare arykulow i tam znowu jest napisane ze nie szkodzi. Jezeli ktos jest zainteresowany to mozecie sobie przeczytac jeden z wielu artykulow na ten temat pod tym linkiem. Czy jest ktos to mial wybielanie zebow i moze powiedziec jak jest naprawde? Pozdrawiam.

\'\'Some people, no matter how old they get, never lose their beauty. They merely move it from their faces into their heart.\'\'__Madziik34

Re: Wybielanie zębów

to pewnie zalezy od metody...wiem, że po paskach miałam baaaardzo nadwrazliwe zęby- po wybielaniu u dentysty wcale nie były nadwrazliwe...ale za to potem wydawały mi sie po czasie bardziej zółte niz kiedys:) to tylko takie uczucie:) wiadomo

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wybielanie zębów

Mysle ze to tez zalezy od genow. Kolor zebow jest zapisany w genach i jezeli ktos ma zolte zeby i wybieli sobie to pewnie efekt ten nie bedzie dlugotrwaly jak u osoby z bielszymi zebami.

\'\'Some people, no matter how old they get, never lose their beauty. They merely move it from their faces into their heart.\'\'__Madziik34

Re: Wybielanie zębów

tez czytałam o tym:) zęby wybnielałam jakies 10 lat temu raz przed rocznicą urodzin babci- zjazd rodzinny, pompa- wiadomo:) na szczescie moje naturalne sa całkiem ladne to na jednym razie się skonczyło:)

teraz sa juz pewnie lepsze metody

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wybielanie zębów

Jasne ze powstaja coraz to lepsze, skuteczniejsze i przedewszystkim calkowicie bezbolesne metody wybielania. Czystalam kiedys o systemie Beyond ze jest to o wiele lepsza i szybsza metoda niz jakiekolwiek wybielanie nocne czy stosowanie paskow.

Mam juz dosyc Twojego spamowania, kazdy temat jest zalozony tylko po to zeby potem wstawic reklame !

\'\'Some people, no matter how old they get, never lose their beauty. They merely move it from their faces into their heart.\'\'__Madziik34

Re: Wybielanie zębów

Ale przecież paski wybielające to kolejny temat, który negatywnie wpływa na zęby. Niszczycie sobie szkliwo Czytałam wypowiedzi dziewczyn, które właśnie przez paski miały straszne bóle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

U mnie domowe metody na wybielanie zębów się nie sprawdziły, próbowałam węgla w tabletkach (nie do łykania oczywiście, tylko nanosiłam go na szczoteczkę i szorowałam zęby) i sody oczyszczonej. Takie sposoby może usuną trochę nalotu, ale nie przebarwienia. Świetnie zadziałała natomiast Biała Perła System. Kosztowała ok. 60zł ale to i tak taniej niż wybielanie u dentysty. Fakt, jak wybiela zęby ten produkt jest niewątpliwą zaletą, ale ma też parę wad - niesamowicie bolały mnie po nim dziąsła i zęby, przez kilka dni były nadwrażliwe, na szczęście to minęło. Aplikatorów także nie da się całkowicie dopasować do zębów. Ale mi te wszystkie wady zrekompensował efekt

Serdecznie polecam moją stronkę: druk cyfrowy łódź Sprawdź proszę!

Re: Wybielanie zębów

I jak długo utrzymać ma się efekt? Bo rozumiem, że z tego systemu musisz dalej korzystać, dla uzyskania efektu, czy tak?

Re: Wybielanie zębów

I jak długo utrzymać ma się efekt? Bo rozumiem, że z tego systemu musisz dalej korzystać, dla uzyskania efektu, czy tak?

raniec

Raniec odpowiem Ci Twoimi wlasnymi slowami:

nie ma sensu na ten temat dyskutować, bo chyba po prostu każda z nas ma w tym względzie swoje własne doświadczenia...

raniec

Z Twoich postow wynika, ze kompletnie nie jestes zainteresowana wybielaniem zebow wiec pozwol dziewczynom na swobodne wypowiedzi a nie za kazdym razem sypiesz komentarze zeby podciac komus skrzydelka. Zaprzestan prosze tych dyskusji, ktore naprawde do niczego nie prowadza, w przeciwnym razie zamkne temat.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: