Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

  • 2015-02-24, o 11:33
  • 51
  • 21 503
  • 34
  • 41

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

ja z kolei zerkne na odzywki

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

U mnie lakier utrzymuję się max 2 dni (mimo bazy i top coatu) ale to raczej wina tego że często moczę dłonie;-)

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

u mnie tez max 2, mam za słabe paznokcie żeby robić hybrydy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

Polecam zmatowienie płytki paznokcia boczkiem polerskim, dzięki czemu lakier lepiej "złapie" się powierzchni.

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

Niestety u mnie większość prób zastosowania zwykłych lakierów począwszy od tych dość tanich, przez średnie skończywszy na Sally Hansen w najdroższej odsłonie na nic się nie zdały, mój rekord to 8 dni przy utrwalaczu i skrajnej ostrożności. Po tych eksperymentach powracam do manicure hybrydowego i to jedynie OPI, bo tylko on nie niszczy płytki tak bardzo, i ładnie się go samodzielnie pozbyć, bo jakby schodzi jak naklejka. Najbardziej jest mi przykro, że jest bardzo bardzo drogą opcją cenową, dlatego pozwalam sobie tylko od czasu do czasu :/

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

Uzywanie baz i top coatów. Jako baza może być też stosowana odżywka do paznokci.  

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

baza, lakier i top coat - lakier na paznokciach powinien wytrzymać ponad tydzien. :) ja uzywam top coatów z wibo i golden rose. :)

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

jeśli manicure klasyczny to rzeczywiscie wazne jest użycie i bazy i dobrego top coatu :) dodatkowo warto przed nałożeniem lakieru odtłuścić płytkę paznokcia (są takie odtłuszczacze do naturalnej płytki), to naprawdę sporo daje! chociaż i tak nic nie jest tak trwałe jak manicure hybrydowy,który osobiście uwielbiam :)

najlepsze są produkty sally hansen- czerwony utwardzacz się sprawdza

Re: Trwały manicure.. Sposoby na dłuższe utrzymywanie się lakieru.

U mnie sprawdza się hybryda, zwykły lakier trzyma się max 2 dni
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: