Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

  • Temat zamknięty
  • 2011-05-17, o 22:25
  • 104
  • 40 990
  • 34
  • 45

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Widzę, że intensywnie ćwiczysz bardzo fajnie - Twoje dzieciątko myślę, że zwiąże się z branżą kosmetyczną ;p

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

GdzieS ostatnio ( w telewizji lub w internecie ) słyszałam taką teorie, żeby świeżo upieczona mama robiła sobie mocny makijaż, a wtedy dzidzia będzie ją wyraźniej widziała
Moniko, czy pamietasz o zrobieniu filmiku z makijażem arabskim?

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

He hehehe dobre ale sie usmialam .Ja takze nie moge doczekac sie tego filmiku z makijazem arabskim(w ktorym mozna chodzic na codzien)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Nie ma się z czego śmiać bo to prawda:) Dzieci przez chyba pierwszy miesiące bardzo mało widzą jak przez mgłę i jeśli mama nosi okulary z ciemnymi oprawkami lub wyraźniej maluje oczy to dziecko lepiej ją widzi i przez to lepiej rozpoznaje jej twarz. Dziecko po urodzeniu nie ma koloru oczu swoich rodziców tylko takie niebiesko-szare mgliste i dopiero z czasem kolor ich oczu się zmienia.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Dzieci co prawda jeszcze nie mam, ale na pewno to zapamiętam ;p a makijaż już w czwartek (nie w piątek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

To super może jutro go wykonam o ile będzie pasował na coś takiego bo jadę na szkolnie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

UU co to za szkolenie? myslę, że nada się, nie wiem tylko czy spodoba się;p jak zwylke łatwy w wykonie ;p

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Nowe technologie, fundusze unijne i takie tam:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

No to ciekawie a gdzie Ty Nito pracujesz?
bo kiedyś pytałam się ale nie wiem czy mi odpisałaś (nie mogę odszukać wątku - musimy to przerobić

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Odpisałam że w domu, mam gospodarstwo:) jak narazie prowadzę je z rodzicami i ja głównie zajmuję się papierami, załatwianiem różnych spraw, chociaż fizycznie też coś robię ale teraz mniej bo mąż mnie wyręcza:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: