Program Partnerski sklepu ladymakeup.pl

W Programie Partnerskim zarabiasz na zamówieniach złożonych przez poleconych przez Ciebie użytkowników - zaproś do nas nowych klientów, a my podzielimy się z Tobą każdą zarobioną dzięki nim złotówką. Otrzymasz aż 5.00% prowizji! (średnio 5.00 zł netto za zamówienie) Przekierowanym przez Ciebie użytkownikom zostaje przypisane Twoje ID Partnera, dzięki temu każda ich wizyta w sklepie będzie rozpoznana. Nowi klienci będą przypisani do Twojego konta przez 90 dni. Zyskujesz na każdym wykonanym przez nich zamówieniu (opłaconym i wysłanym). Zacznij zarabiać razem z Ladymakeup.pl!

 

Zapisz się już teraz do programu partnerskiego sklepu ladymakeup.pl

Dlaczego warto przystąpić do Programu Partnerskiego sklepu Ladymakeup.pl?

  • Otrzymujesz 5.00% prowizji netto od zamówienia złożonego przez poleconych użytkowników,
  • mamy aż 3 poziomy prowizji (5.00%, 1.50%, 0.50%) - jeśli ktoś założy konto w Programie Partnerskim z Twojego polecenia - otrzymasz 1.50% prowizji od zamówień użytkowników tego Partnera, analogicznie na III poziomie - 0.50%,
  • minimalna kwota wypłaty - 100.00 zł - w przypadku wypłat poniżej 100.00 zł pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 5.00 zł,
  • zarobioną prowizję można wypłacić w dowolnym momencie na konto bankowe (po przesłaniu odpowiednich dokumentów rozliczeniowych)
  • stale rosnąca baza atrakcyjnych produktów sklepu Ladymakeup.pl
  • udostępniamy wygodne formy reklamowe gotowe do wykorzystania na stronie Partnera

Ciągle polepszamy jakość oferowanych usług oraz poszerzamy asortyment o nowe atrakcyjne produkty, dzięki czemu średnia wartość jednego zamówienia ciągle wzrasta.

Dla kogo jest Program Partnerski?

Głównie dla osób, które prowadzą własne strony (blogi, fora etc). Oczywiście posiadanie własnej strony nie jest wymagane, ponieważ każdy Partner może w dowolny sposób przekazać odpowiedni adres URL z kodem Partnera. ... Adres można przesłać znajomym na pocztę e-mail, lub przez komunikator internetowy.

Ile można zarobić na Programie Partnerskim Ladymakeup.pl?

To wszystko zależy od Twojego zaangażowania - im więcej użytkowników przekierujesz do naszego sklepu, tym więcej zamówień pozyskasz, a co z tym się wiąże - wiecej prowizji zarobisz. Pamiętaj, że nie ilość użytkowników się liczy, ale jakość. Użytkownik, który nię będzie zainteresowany zakupem w sklepie, nie przyniesie Tobie zarobku. Staraj się dopasowywać reklamę do profilu użytkowników, dzięki temu będzie większa szansa, że przekierowany użytkownik będzie zainteresowany zakupem w sklepie. Górnego limitu kwoty prowizji za jedno zamówienie nie ma, jeśli ktoś złoży zamówienie za 1 000.00 zł - otrzymasz 50.00 zł prowizji za jedno zamówienie. Dodatkowo jeśli ktoś z Twojego Polecenia zarejestruje się w Programie Partnerskim - otrzymasz 1.50% prowizji od zamówień użytkowników poleconego Partnera (II poziom). Natomiast na III poziomie otrzymasz 0.50% prowizji za zamówienie.

 

Rejestracja

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Regulamin
Program lojalnościowy
Polityka prywatności
Koszt dostawy
Kontakt
Zwrot lub wymiana