żel do twarzy

  • 2011-12-11, o 20:16
  • 113
  • 32 460
  • 57
  • 72

Re: żel do twarzy

Ja ostatnio nabyłam żel La-Roche i jak na razie szały nie ma...

Re: żel do twarzy

Dziewczyny, czy Wy zawsze po umyciu buzi żelem używacie jeszcze toniku? Czy od razu nakładacie krem?

Mademoiselle

Re: żel do twarzy

Ja nakładam krem i mi wystarcza to:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: żel do twarzy

zakupiłam sobie żel Nivea. Mam nadzieję, że będzie dobry. Jednak nie stosuje toniku tylko krem.

Re: żel do twarzy

Dziewczyny, czy Wy zawsze po umyciu buzi żelem używacie jeszcze toniku? Czy od razu nakładacie krem?

mademoiselle

jA DAWNIEJ UZYWAŁAM TONIKU, TERAZ PODOBNIE JAK ALDONA NIE.

Re: żel do twarzy

jeżeli masz wrażliwą skórę to radzę spróbować cetaphil

Re: żel do twarzy

Tak, ja używałam Cetaphil. Polecam. Zmieniłam na Physiogel, czyli właściwie bardzo podobna sprawa bo oby dwa produkty to właściwie nie żele tylko emulsje ogromnie delikatne,hipoalergiczne. Zmieniłam bo moja Pani dermatolog, z którą zaczęłam kurację antybiotykami przeciw trądzikowi, poinformowała mnie że Cetaphil owszem, jest super, ale ma deliaktne właściwości natłuszczające, czyli ze wskazaniem do cery suchej, natomiast Physiogel nie robi ze skórą totalnie nic prócz jej dogłębnego oczyszczania, nie natłuszcza, ani nie wysusza, czyli to czego ja oczekuję, przy mojej niewyobrażalnie tłustej cerze Cetaphil oczywiście stoi w łazience cały czas i za sugestią Pani dermatolog używam go wtedy jak w wyniku kuracji moja skóra się obsuszy, bo rzeczywiście mając w rękach obie te emulsje i używając ich na zmianę, zauważam że Cetaphil delikatnie nawilża.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żel do twarzy

Używam żelu micelarnego (do mycia i demakijażu) z Biedronki Koszt to 5 zł za tubę 150 ml, niezwykle wydajną. Stosowałam wiele różnych żeli ale ten jest po prostu najlepszym odkryciem w całym moim życiu Delikatny, nie piecze w oczy ani nie podrażnia wokół nich skóry. Dla mnie ideał i nie zamierzam go zmieniać.
Jeszcze jedną rzecz jaką mogę polecić to wspomniana wcześniej emulsja do mycia Physiogel. Cena wysoka ale dla mnie ten żel micelarny z Biedry jest tak dobry, że nie potrzebuję już Physiogel\'u

Re: żel do twarzy

Zaczełam nowy żel do mycia twarzy L\'OREAL TRIPLE ACTIVE i tonik z tej serii. Dostałam na święta Jest dla skóry suchej i ma śliczny owocowy zapach. Z tonikiem to tóżnie u mnie bywa, jak mam to stosuje po myciu żelem. Ostatnio zaczęłam używać toniku tak jak mężczyźni wody po goleniu, czyli nalewam trochę na dłonie i wklepuje w twarz

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: żel do twarzy

Produkty do twarzy, które stosowałam:
1.Normaderm Vichy - stosuję od niedawna i przyznam, że zdecydowanie bardziej jestem zadowolona z żelu do mycia twarzy niż z kremu. Co prawda krem nie jest z tej serii ale myślałam, że kosmetyki z Vichy są rewelacyjne. Jednak zawiodłam się i z tego co si orientowałam są to kosmetyki, które bardzo uczulają, są po prostu przereklamowane. Krem do twarzy Aqualia Thermal do cery mieszanej i wrażliwej, krem nawilżający. Czy nawilża? nie kupiłabym go, nadaje buzi efekt świecenia się, nawilżania nie zauważyłam. Uważam, ze lepsza jest nivea. Chciałam nawilżyć buzię w okresie zimowym, jednak szkoda wydanych pieniążków. Jeżeli chodzi o żel do twarzy, jestem z niego bardzo zadowolona. Nie wysusza twarzy, delikatnie czyści i odświeża. Czy kupiłabym ponownie? zdecydowanie tak.
2.Pianka do demakijażu Hydra Specific od Yves Rocher, kupiłam kiedyś w promocji bodajże za 14,90 zł - super oczyszczenie, nie wysusza twarzy, delikatna, ładny zapach nie drażniący - polecam.
3.Żel do twarzy oczyszczający nie pamiętam nazwy od Yves Rocher z takim kwiatkiem na opakowaniu: żel ten jest często w promocji, z czystym sumieniem mogę go polecić ponieważ stosowałam go przez długi czas i byłam bardzo zadowolona

Jeżeli chodzi o mleczka do demakijażu:
Polecam garnier taki zielony i różowy - bardzo dobre produkty. Stosuję cały czas, są tanie, wydajne i nie podrażniają. Toniki również te same. Niedawno zakupiłam płyn micelarny z Biodermy dla cery wrażliwej. Kupiłam go ze względu na wiele pozytywnych opini na jego temat i nie zawiodłam się. Po skończeniu opakowania kupię kolejne. Zdecydowanie polecam. Orzeźwia twarz, dokładnie oczyszcza pozostawiając skórę gładką i czystą

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: