zabiegi na cellulit?

  • 2019-06-11, o 10:06
  • 9
  • 3 296
  • 10
  • 10

zabiegi na cellulit?

Co o tym sądzicie? Zdaję sobie sprawę, że same zabiegi nie pomogą w walce z cellulitem, jeśli nie zadbamy rownież o posiłki czy ćwiczenia. Ale jako dodatek podobno wzmacniają rezultaty. Nie wiem jaki zabieg jest najskuteczniejszy waszym zdaniem? Moze któraś z was z nich korzystala i moze cos polecic? Bo rozglądam sie wsrod wrocławskich gabinetów, ale ciezko wybrac.

Re: zabiegi na cellulit?

rolletic przynosi efekty przy regularnym uzywaniu

Re: zabiegi na cellulit?

ponoć usuwanie laserem działa

Re: zabiegi na cellulit?

Tez mi sie wydaje, ze te laserowe zabiegi moga być bardzo pomocne. Dokladnych nazw ci nie podam, bo teraz chyba co i rusz coś nowego wymyślają... Najlepiej zdac się na pomoc dobrego lekarza i znaleźć gabinet, który pracuje na nowoczesnym sprzęcie, bo to zapewnia skuteczność.

Re: zabiegi na cellulit?

Oj takich zabiegów jest teraz ogromny wybór... w gazecie czytałam, że dobrze działa Maximus trilipo. Ale to byś musiała już popatrzeć w bardziej profesjonalnych salonach, bo nie wszedzie takie coś robią. No i oczywiscie u lekarza!

Re: zabiegi na cellulit?

Wybór zabiegów na cellulit jest spory, ale sama nie próbowałam i nie wiem, które przynoszą najlepsze efekty.

Re: zabiegi na cellulit?

Oj takich zabiegów jest teraz ogromny wybór... w gazecie czytałam, że dobrze działa Maximus trilipo. Ale to byś musiała już popatrzeć w bardziej profesjonalnych salonach, bo nie wszedzie takie coś robią. No i oczywiscie u lekarza!

2019-06-29 20:50:12 autor domisel

Taki zabieg robi na przykład doktor Kępa- Wrocław i okolice. Myślę, ze to dobra inwestycja. Chociaż bez zdrowej diety i ćwiczen się nie obędzie :P Ale zabieg pozwala wzmocnić i przyspieszyć efekt zdrowej jędrnej skóry

Re: zabiegi na cellulit?

Byłam u doktora Kępy na mezoterapii, takze jako lekarza polecam. Tez planuje sie skusic na jakis zabieg na cialo, chociaz nie wiem, czy zdaze uzyskac efekty przed wrzesniowym urlopem :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: zabiegi na cellulit?

Podobno świetnym zabiegiem jest HIFU :)
K.K.

Re: zabiegi na cellulit?

Na cellulit najlepszy jest M2C usunięto reklamę poczytaj sobie tutaj :) Mialam, polecilam siostrze, ona tez miala :D Obie jestesmy zachwycone

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: