worki pod oczami

  • 2015-09-28, o 16:19
  • 90
  • 20 784
  • 55
  • 71

Re: worki pod oczami

Na szczęście nie mam z tym dużych problemów, chyba że jestem zmęczona, chora lub niewyspana.

Re: worki pod oczami

Mi nic nie pomaga

2022-09-04 22:17:44 autor armiela

Może taki twój urok :)

Re: worki pod oczami

Ja osobiście mogę polecić krem pod oczy z amvi:) jest leciutki i bardzo szybko się wchłania, więc nie czuć go na skórze, a działa cuda

Re: worki pod oczami

Ja osobiście mogę polecić krem pod oczy z amvi:) jest leciutki i bardzo szybko się wchłania, więc nie czuć go na skórze, a działa cuda

2022-09-09 13:59:44 autor MariaKatarzyna

Nie znam tego kremu. Zaraz popatrzę na niego w necie :)

Re: worki pod oczami

Ja też nie znam. Ostatnio najbardziej pomaga mi po prostu wysypianie się.

Re: worki pod oczami

Hejka, sa operacje tez na worki 

Re: worki pod oczami

pewnie malo osób go zna, ale w moim przypadku bardzo dobrze garisell eye na worki pod oczami się sprawdził. niszowy raczej kosmetyk, a szkoda, bo imo zasługuje na więcej miłości. spoczko skład, nie fajną formułę przypominającą masełko ale wchłania się spoko, nie roluje się, nie szczypie w oczy, no i worku są o wiele mniejsze.

Re: worki pod oczami

pewnie malo osób go zna, ale w moim przypadku bardzo dobrze garisell eye na worki pod oczami się sprawdził. niszowy raczej kosmetyk, a szkoda, bo imo zasługuje na więcej miłości. spoczko skład, nie fajną formułę przypominającą masełko ale wchłania się spoko, nie roluje się, nie szczypie w oczy, no i worku są o wiele mniejsze.

2023-02-09 13:51:11 autor Orietta1616

Rzeczywiście, produkt jest mi zupełnie nieznany. Już idę poczytać więcej na jego temat. 

Re: worki pod oczami

Ja też nie znam. Ostatnio najbardziej pomaga mi po prostu wysypianie się.
2022-09-09 23:09:40 autor koniczynka

 

to prawda , najlepszy sposób:)

Re: worki pod oczami

Worki pod oczami można usunąć na kilka sposóbow. Najpopularniejsze z nich to: *Kompresy z plasterków ogórka, *okład z ciepłej torebki świeżo zaparzonej herbaty , *okład z lodu, *żelowe okulary (do kupienia w aptece lub drogerii).
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: