wiosenne trendy w makijażu

  • 2011-03-14, o 11:24
  • 32
  • 9 041
  • 15
  • 28

wiosenne trendy w makijażu

A wy kochane jak planujecie robić swój makijaż na wiosenne dni?

Re: wiosenne trendy w makijażu

hmm ja to już chyba nic nowego nie wymyślę, no chyba, że nasza Ladymakeup podrzuci nam jakiś pomysł Generalnie uwielbiam zielenie, fiolety i róże, myślę, że jak na wiosnę ok aczkolwiek napewno mimo wiosny nie zrezygnuję też z brązów (w zasadzie przecież z rózem wypadają super) no i czerni i szarości, które uwielbiam przy wieczorowych "ostrych" makijażach
Myślę, że na wiosnę jakiś delikatny pin upik jak najbardziej

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: wiosenne trendy w makijażu

cieszę się, że ten temat został poruszony właśnie, macie dziewczyny pomysł na wiosenny makijaż? trochę śledziłam trendy na obecną już wiosnę (jak fajnie, że nie na nadchodzącą dopiero ;p) - króluje make up nude i dla przeciwieństwa dużo żywych barw oranże, fuksje, na ustach bądź oczach... a Wy jak wyobrażacie sobie makijaż na wiosnę?

Re: wiosenne trendy w makijażu

ja planuje i proponuje zywe kolorki:)

Re: wiosenne trendy w makijażu

śliczny makijaż i super połaczenie kolorków, zwłaszcza ten róż jest meeega uwielbiam

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: wiosenne trendy w makijażu

ooo jaki świetny makijaż:) na wiosne w sam raz:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: wiosenne trendy w makijażu

Też myśle że jest świetny! Kiedys sie podobnie pomalowałam ale dodałam jeszcze minimalnie taki turkusowy w kąciku oczka- myśle ze tez było by fajnie:)

Re: wiosenne trendy w makijażu

Faktycznie bardzo wiosenny, słodki i ładny ten makijaż. Na pewno go wypróbuję któregoś ciepłego, słonecznego dnia:)

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: wiosenne trendy w makijażu

Mi podoba się równiez ;p powiew świeżosci ;p ja również przygotowałam taki "wiosenny" makijaż - filmik ukaze sie w piatek, jak zawsze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wiosenne trendy w makijażu

sliczny

Re: wiosenne trendy w makijażu

szkoda że zdjęcie się nie otwiera :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: