wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

  • Temat zamknięty
  • 2012-02-14, o 14:42
  • 34
  • 24 769
  • 3
  • 8

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

Ja również jestem w fazie przechodzenia może nie z czarnych ale ciemnobrązowych na jasne.
Zażyczyłam sobie u fryzjerki kolor Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i rozpoczęłyśmy metamorfozę. Pani zrobiła mi rozjaśniaczem cieniutkie pasemka a następnie chórem stwierdziłyśmy, że trzeba ściąć jakieś 10 cm tego co tam zwisało na końcu (końcówki miałam już wcześniej trochę zniszczone a co dopiero po utleniaczu).
Kolejne etapy będą takie, jak opisała Czaswrócićnaziemię, czyli robienie odrostów i ścinanie końcówek. Moje włosy podupadły na kondycji więc wcieram w nie różne odżywki.
Chciałabym mieć gotową fryzurę od ręki ale dla dobra włosów czekam cierpliwie, której to cierpliwości życzę wszystkim przechodzącym fazę przejściową (masło maślane ). Jak to mówią, co nagle to po diable Powodzenia

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

ale w moim przypadku będzie to głupio wyglądało jak będę farbować tylko odrosty, bo reszta będzie nadal z prześwitami czerwonego. Myślicie, że regularne np. co miesięczne stosowanie brązowej farby na czerwone prześiwty, z czasem je pokryje?

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

Kochana, wydaje mi się, że żeby stłumić czerwone refleksy trzeba by nałożyć ciemniejszy odcień co się mija z Twoim celem. Jaśniejszy odcień brązu mógłby tego dobrze nie pokryć i rude refleksy dalej by się pojawiały.

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

Radziłabym wypróbować szampon Joanny rewitalizujący kolor, jest to szampon porzeczkowy niweluje wszystkie ciepłe tony

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

ale ten szampon joanny rewitalizuje kolor żółty po zabiegach rozjaśniania, a mój kolor to czerwony... Wątpie, żeby to coś dało. Mój fryzjer powiedział, że wielokrotne i regularne nakładanie farby brązowej na tą czerwień stopniowo będzie się przez nią przebijał aż całkowicie ją zamaskuje. A co Wy o tym myślicie?

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

ale ten szampon joanny rewitalizuje kolor żółty po zabiegach rozjaśniania, a mój kolor to czerwony... Wątpie, żeby to coś dało. Mój fryzjer powiedział, że wielokrotne i regularne nakładanie farby brązowej na tą czerwień stopniowo będzie się przez nią przebijał aż całkowicie ją zamaskuje. A co Wy o tym myślicie?

ciastunia22

moja droga szampon fioletowy jest nie do żółtego kolory tylko do niwelowania ciepłych tonów...... czyli takich jak między innymi czerwień ....a fryzjerowi pogratulować na takie włosy jeszcze farby dokładać po takich rozjaśnieniach i to jeszcze wielokrotnie to nakładać

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

Ale nie codziennie tylko np co miesiąc czy półtora. Mimo wszystko moje włosy są w niezłej kondycji. Podcięłam troszkę końcówki i stosuje maseczki i odżywki. Myślę, że za miesiąc mogę spróbować z tą farbą... A co wy na to?

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

Ale nie codziennie tylko np co miesiąc czy półtora. Mimo wszystko moje włosy są w niezłej kondycji. Podcięłam troszkę końcówki i stosuje maseczki i odżywki. Myślę, że za miesiąc mogę spróbować z tą farbą... A co wy na to?

ciastunia22

ale ja zdaje sobie sprawe ze nie co dziennie i nie co tydzień ale masz włosy po duzych ubytkach a kazde ich farbowanie jeszcze bardziej je uszkodzi a włosa nie da się odbudowac mozna tylko zapełnic ubytek odzywką ale to nie to samo ..... jak uwazasz .... ja sie wypowiedziałam co o tym mysle i co bym zrobiła ......nie masz tragedi na włosach .... a jak tak postapisz z tym farbowaniem to mozesz żałować gorzko ;/ wiem co mowie bo byłam w podobnej sytuacji .... z tą róznica że moje włosy od karku po pas odpadły ...... zycze dobrego wyboru i powodzenia

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

No to po co pytasz nas o opinie skoro sama wiesz co lepsze?
myślę że wszystkie dobre rady już zostały tu napisane,farbuj dalej to za jakieś 4 lata połowy włosów mieć nie będziesz,a farba nie tylko uszkadza włosy ale też działa na wrażliwą skórę głowy,po takim rozjaśnianiu,nie radzę nic więcej robić.Każdy fryzjer powie ci że on coś z tym zrobi,a tak naprawdę to liczy się dla niego szmal który stracisz a efektu jakiego chcesz i tak nie uzyskasz.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: wielokrotne próby rozjaśnienia włosów

No to po co pytasz nas o opinie skoro sama wiesz co lepsze?
myślę że wszystkie dobre rady już zostały tu napisane,farbuj dalej to za jakieś 4 lata połowy włosów mieć nie będziesz,a farba nie tylko uszkadza włosy ale też działa na wrażliwą skórę głowy,po takim rozjaśnianiu,nie radzę nic więcej robić.Każdy fryzjer powie ci że on coś z tym zrobi,a tak naprawdę to liczy się dla niego szmal który stracisz a efektu jakiego chcesz i tak nie uzyskasz.

czaswrocicnaziemie

normalnie wyjełaś mi to z ust....... a nie mam juz siły tłumaczyć...... normalnie chyba ze strzelę wykłąd o budowie włosa z określeniami naukowymi z których mało kto bedzie coś kumał

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: