uzależnienie od kosmetyków

  • 2011-12-01, o 13:17
  • 96
  • 33 211
  • 46
  • 66

Re: uzależnienie od kosmetyków

Myślę, że istnieje uzależnienie od kupowania kosmetyków.

Re: uzależnienie od kosmetyków

no ja się chyba uzależniłam ;D

Też zaczynam je mieć :/

Re: uzależnienie od kosmetyków

ja to bym chciała mieć też wszystkie kosmetyki świata, ale jakoś potrafię mieć umiar z kupowaniem ich, zazwyczaj kupuję nowy krem dopiero gdy mój obecny mi się kończy, staram się nie otwierać nowych kosmetyków żeby stały niepotrzebnie, a coś czegio nie uzywam dłuższy czas staram się oddawać koleżankom aby nie straciły terminu ważności , bo to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto 

Re: uzależnienie od kosmetyków

osobiście nie widze innej możliwości, jak używać gdy mi jest potrzebne i tylko wtedy kupować. Jak się można uzależniać od niepotrzebnych najczęściej rzeczy... absurd...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: uzależnienie od kosmetyków

na szczescie u mnie zdrowy razsadek wygrywa :) wole miec po jednym kosmetyku ale swietnej jakosci, nie kupuje nie potrzebnych kosmetykow, nie lubie gdy cos lezy w szafce i jest nie uzywane, taka rzecz odrazu sprzedaje albo wyrzucam :)

Re: uzależnienie od kosmetyków

Od czasu do czasu kupuje i powiekszam zdobycze:-) 

Re: uzależnienie od kosmetyków

Mnie sklepy z kosmetykami bardziej ekscytuja niż te z ubraniami więc coś w tym jest :p

zdecydowanie istnieje

Re: uzależnienie od kosmetyków

Od jakich kosmetyków kolorowych jesteście uzależnione? Bo ja zauwżyłąm że od barwionych balsamów do us i cieni do powiek. I o ile balsam czy pomadka to nie jest wielki wydatek, to gorzej jest z paletami do cieni. Staram się nie dublować kolorów... ale jak widzę dobrze skomponowaną paletę z brązami, różami i z różnymi ich wykończeniami... to lepiej nie patrzeć na nie zbyt intensywnie.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: