uzależnienie od kosmetyków

  • 2011-12-01, o 13:17
  • 96
  • 33 208
  • 46
  • 66

ja chyba tak naprawde nie jestem uzalezniona od kosmetykow, w okresie letnim to sie w ogole nie maluje

Re: uzależnienie od kosmetyków

oczywiście, że jest uzależnienie od kosmetyków, jesli nie potrafisz wyjśc z domu nieumalowana, to znaczy , ze jesteś uzależniona :D kocham takie uzalenienie :D

Re: uzależnienie od kosmetyków

od kupowania - to chyba podpada pod zakupocholizm, każdy upuje coś innego ;p a ogólnie znam osoby które nie pomalowane nie wyjdą z domu, ale nie wiem czy można to pod uzależnienie podciągnąć, osobiście mam takie dni że nie maluję się nawet tuszem 

Re: uzależnienie od kosmetyków

też nie sprawia mi problemu wyjście bez maakijażu ;p chociaż nie ukrywam, że kiedy wychodzę to czuje się nieswojo ;p ale jakoś z tym żyje :D

Re: uzależnienie od kosmetyków

Ja nie mam problemu wyjść bez makijażu na ulicę.. moja siostra natomiast bez makijażu z domu nie wyjdzie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: uzależnienie od kosmetyków

Też znam osoby, które nie pomalowane nie pokazują się światu ;p ja teraz w upały nawet nie nadkładam podkładu tylko tuszuje rzęsy i wychodzę. stwierdziłam, że i tak zaraz się świecę, a ostatnio nawet jeden podkład zaczął mi się rolować na twarzy i robić plamy więc stwierdziłam, że wolę wcale nie nakładać ;p 

Re: uzależnienie od kosmetyków

Ja cały makijaż nakładam tylko na większe wyjścia, na co dzień tylko tuszuję rzęsy i czasem mam ochotę na eyeliner.. niestety podkładu nie nakładam latem, czasem krem BB, bo.. świeciłam się zawsze i świecić się będę, więc nic na to nie poradzę :)

Re: uzależnienie od kosmetyków

Zdecydowanie jestem uzależniona od makijażu. Jest to moja pasja, coś co sprawia mi ogromną przyjemność. Kocham się malować i robię to często ale nie mam oporów, żeby wyjść bez makijażu. Nie wyobrażam sobie pójścia na plażę, basen czy po bułki w pełnym makijażu.

Re: uzależnienie od kosmetyków

U mnie wakacje to taki typowy odwyk od kosmetyków, większość czasu spędzam w domu, więc nie dość że nie mam po co to i nie chce mi się nawet malować.. jedynie jak już wspominałam na większe okazje robię peły makijaż i czasem mam ochotę pomalować rzęsy ;)

Re: uzależnienie od kosmetyków

Kiedy wstaję bardzo wcześnie rano i się spieszę, nigdy się nie maluję, najwyżej nakładam puder, żeby moja twarz się tak nie świeciła. Zwykle jednak maluję się, ale nie wydaje mi się, żebym była uzależniona.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: