uzależnienie od kosmetyków

  • 2011-12-01, o 13:17
  • 96
  • 33 180
  • 46
  • 66

Re: uzależnienie od kosmetyków

co jest przesadą?

Re: uzależnienie od kosmetyków

co jest przesadą?

chusteczka

Nie zwracaj uwagi na ten wpis, ten uzytkownik zarejestrowal sie tylko po to zeby napisac kilka postow bez sensu a po jakims czasie jak uspi moja czujnosc wstawic w podpisie reklame. Inne konta - @Cekaji i @lotus. Za jakis czas pojawi sie z nowym nikiem i wyleci po raz kolejny .

Re: uzależnienie od kosmetyków

Ja rozumiem, że kobiety są często uzależnione od kosmetyków i to normalne... tak jak my faceci jesteśmy uzależnieni od samochodów, majsterkowania i piwa każda płeć tak samo jak każdy człowiek ma swoje uzależnienia mniejsze czy większe. Na szczęście kosmetyki nie mają złego wpływu na organizm jak to z uzależnieniami bywa...

Co lepiej wybrać? meble drewniane czy może metalowe?

Re: uzależnienie od kosmetyków

megi1828 dzięki za info tak właśnie myślałam, ale wolałam się upewnić, bo wpis trochę nie na temat

Robertoo każde uzaleznienie jest szkodliwe. uzależnienie od kosmetyków także. nadmiar używania niszczy skórę, cerę, poza tym może mieć negatywny wpływ na stan naszego portfela itd nie ma "zdrowego" uzaleznienia. gdy coś już przekracza wszelkie granice to nigdy nie jest zdrowe.

Re: uzależnienie od kosmetyków

Hej, moja koleżanka ma coś takiego, tyle że dotyczy to bardziej balsamów do ciała. Kremuje się kilkoma różnymi, i średnio zajmuje jej to około godziny czasu, niestety.

Pozdrawiam serdeczniehttp://urbanskidesign.pl/

Re: uzależnienie od kosmetyków

ja uzalezniam sie w taki psosb, ze jak cos mi podpasuje, w szczegolności jakas marka, to kupuje wszystko z niej co aktulanie jest mi potrzebne, albo tez niepotrzebne ale bardzo mi sie podoba

Re: uzależnienie od kosmetyków

Większość kobiet lubi poprostu mieć dużo łądnych rzeczy w tym kosmetyki, a wy od razu, że uzależnienie ^^

Re: uzależnienie od kosmetyków

Też mam dużą potrzebę posiadania wielu kosmetyków, które nie zawsze są mi potrzebne. Jednak nie wiem czy nazwałabym to uzależnieniem bo nie wszystko co mi się spodoba kupuję... jeszcze to kontroluje więc chyba nie jest ze mną tak źle :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: uzależnienie od kosmetyków

Mam podobnie, podoba mi się i chciałabym sporo rzeczy ale jednak próbuje się kontrolować, choć czasem jednak zdarzają się wyjątki od reguły :D

Re: uzależnienie od kosmetyków

wydaje mi sie że istnieje takie cos jak uzależnienie  od kosmetyków a bliżej ich kupowania .miałam kiedys taka koleżanke ze szkoły która co była jakaś promocja lubiła sobie zawsze cos kupić i często sprawdzała czy sa jakies rabaty ,

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: