usta w kolorze NUDE

  • 2011-03-12, o 19:45
  • 63
  • 22 246
  • 28
  • 45

usta w kolorze NUDE

Chciałabym pomalować oczy na bardzo ciemny, intensywny kolor i pomyślałam, że najlepiej byłoby gdyby usta były delikatne, więc może NUDE? (czy jak sie to tam pisze). Czy mogłybyście poradzić mi konkretny błyszczyk lub pomadke w takim odcieniu? Pozdrawiam

Re: usta w kolorze NUDE

Hej:) Uwielbiam usta w kolorze nude a moją ulubioną cielistą pomadką jest ta z SEPHORY,kosztuje chyba 32zł jeśli dobrze pamiętam;) Wygląda naturalnie,dobrze się trzyma,a jeśli chcę więcej blasku to nakładam jeszcze bezbarwny błyszczyk:)

Re: usta w kolorze NUDE

Bardzo dziękuję za odpowiedź Zobacze u mnie w drogerii jak ona wygląda (o ile taką mają )

Re: usta w kolorze NUDE

Pomadka dostępna jest tylko w sephorze,więc tam musisz szukać;) pod nakrętką pisze Lip Attitude Glamour więc to pewnie jej dokładna nazwa;) Jeszcze odnośnie błyszczyków to fajne właśnie w naturalnych kolorach ma Vipera,np błyszczyk Sweet&Wet lub Small Giant,są tanie a bardzo fajne,chyba odcień 26 Small Giant-a to właśnie taki beż,godny polecenia:)

Re: usta w kolorze NUDE

Jeszcze raz bardzo dziękuje sprawdze je sobie przy najbliższej okazji bo niestety w moim mieście nie ma takich drogerii

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: usta w kolorze NUDE

jeśli nie masz pomadki w tym kolorze to awaryjną wersją jest pokrycie ust podkładem kryjącym a nastepnie błyszczykiem efekt podobny jak przy pomalowaniu pomadką a jaka oszczędność

Re: usta w kolorze NUDE

próbowałam z podkładem i korektorem, ale jakoś tak "sucho" to wyglądało, ale nie powiem, nie przygotowałam wcześniej ust tak jak Ty to pokazywałaś w filmiku "jak malować usta", więc spróbuje jeszcze raz

Re: usta w kolorze NUDE

Wystarczy, że usta odpowiednio nawilżysz, np.przed podkładem naniesiesz krem a później bezbarwny błyszczyk

Re: usta w kolorze NUDE

chyba, ze chcesz usta tylko delikatnie nabłyszczone. Jesli tak to polecam pomadke rimmel w kolorze Nude delight nr 700, ona jest w takim fioletowym opakowaniu metalicznym, moisture renew lipstic. Nie zawiera drobinek i mimo jednowymiarowosci nie rozwarstwia się. Jest kremowa i nie ma gorzkiego smaku, a to najgorsze co maja pomadki nude:) Nie robi tez efektu trupich ust a raczej takich naturalnych. Nie wysusza sie długo, dzięki czemu usta nie sa pomarszczone. To pomadka nawilżajaca, wiec jest wręcz przeciwnie. droga o ile pamietam też nie była i ladnie sie "zjada".

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: usta w kolorze NUDE

Jak nie mam pomadki robie zestaw awaryjny i mieszam odrobine carmexu z lekkim podkładem ( te mocno kryjące u mnie sie rozwarstwiają i zbrylają:( )

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: usta w kolorze NUDE

PICJAFLY- bardzo dziękuję za odpowiedź, poszukam takiej pomadki w drogeriach i wyprobuje kolor Droga LadyMakeup, o kremie nie pomyślałam ale zaraz sprawdze jak to podziała. Chciałam skorzystać z okazji i zapytać Cie Moniko o makijaż... pod ostatnim tutorialem "makijaż dla blondynki" napisałam komentarz z prośbą o zrobienie makijażu aktorki Mili Kunis, bo bardzo mi się podoba, a nie bardzo wiem jak on jest zrobiony. Czy jest możliwość, żebyś zrobiła taki makijaż? wysyłam jeszcze raz linki do tych fotek.
Bardzo proszę o jakąs odpowiedź i jeszcze raz dziękuje wszystkim za rady w sprawie pomadki NUDE

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: