ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

  • 2011-09-29, o 21:40
  • 28
  • 8 718
  • 22
  • 28

ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

Istnieje duzo produktow majacych na celu ukrycie cieni pod oczami i innych niedoskonalosci. Ale moj problem jest taki ze.. po nalozeniu podkladu.. jakiegos korektora.. w takiej ilosci zeby nie miec tych sincow powoduje ze widac na kilometr ze mam mase kosmetykow na oczach i to bardzo brzydko wyglada na mnie. Jakich produktow uzywac i w jaki sposob aby moje oczy wygladaly swiezo i w miare naturalnie? dodam jeszcze ze jak mam gorsze dni to oczy sa lekko opuchniete i "stare" tzn. mam 24 lata a wygladaja jakbym miala 50:/ i wtedy (kiedy wlasnie wygladaja najgorzej) nakladanie jakichkolwiek kosmetykow jest neimozliwe bo juz lepiej wygladam bez nich:/ oprocz kosmetykow do makijażu kamuflujacych niedoskonalosci.. zastanawialam sie rowniez nad stosowaniem kremow w okolice oczu.. boje sie jednak ze jestem za mloda jeszcze i jak zaczne stosowac kremy pod oczy dzien w dzien to przyzwyczaje skore do tego.. mam dopiero 24 lata a co bedzie w takim razie jak bede miala 50?:/

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

w kwestii stosowania przedwcześnie kremów przeciwzmarszczkowych - ile osób, tyle opinii. Ja słyszałam, ze skóra bierze dla siebie z danego kremu to co potrzebuje, i to nie prawda, że skóra przyzwyczaja się, po prosty my nie zauażamy już efektu... nie wiem ile w tym prawdy, ale parokrotnie spotkałam sie z taką opinia. Co do kremów pod oczy- warto je używac na pewno, bo w odróżnieniu od kremów na całą twarz, kremy pod oczy są delkatniejsze.
Ja pod oczy używam najczęściej kremowego kamuflażu z Kryolan.

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

a ja uważam że sie przyzwyczaja i wiele opinii takich właśnie słyszałam w tym równiez od lekarzy dermatologów

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

Ja również mam takie zdanie że jednak kremy czy też do szamponów skóra sie przyzywczaja :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

Chcąc ukryć cienie pod oczami warto skupić się najpierw na największym skupisku, czyli wewnętrznej części, tuż obok kącika. Tutaj można użyć kamuflażu, np Catrice. Kiedy to miejsce będzie zakryte, cienie pod oczami z pewnością będą już mniej widoczne, więc nie potrzebny jest już kamuflaż a jedynie jakiś lżejszy korektor w płynie. Nakładając ten korektor warto ściągnąć go odrobinę w dół na policzki, żeby rozświetlić przy okazji środek twarzy.

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

ciezkie kamuflaze dla wprawionych i cos lzejszego w pisaku dla wszystkich

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

dobry porektor to podstawa

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

No kamuflarze jak na moje za ciężkie są

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

Korektor Loreal True Match

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

Spróbuj korektor rozświetlający z loreala. Np u mnie loreal true match się nie sprawdził. Wysuszał mi skórę wokół oczu.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: ukrywanie cieni i niedoskonalosci w okolicach oczu

A mi sie sprawdzil loreal true mach
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: