tłusta cera - krem nivea , "skórki"

  • 2012-03-23, o 21:37
  • 63
  • 28 378
  • 40
  • 52

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

 

Ogólnie to przy tłustej cerze dobrze jest próbować maseczek, bo one też potrafią polepszyć kondycję skóry, a właśnie z doborem kremu jest często kłopot ☹ U mnie w lato przy wysokich temperaturach cera szaleje i szybko zaczynam się świecić. Od niedawna zaczęłam robić sobie maseczkę Sebu Control z Eveline i jest znaaacznie lepiej

2017-09-07 00:02:12 autor heyabanana

w moim przypadku najlepiej sprawdziła się maska silver detox bielenda, z nano srebrem, węgiel i cynk

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Zdecydowanie cos z weglem do cery tlustej, ja uzyalam bardzo dlugo weglowych masecek z bielendy, teraz jednak przeszlam na metaliczna maske tej marki-silver detox gdzie skladnikami jest miedzy innymi wegiel, ktory dobrze wchlania toksyny, dziala oczyszczajaco i sciagajaco, natomiast pozostale skladniki-cynk i nano srebro maja wplyw na dzialanie gruczołów lojowych, wiec redukuja wydzielanie sebum, matuja cere. Ogolnie maska jest bardzo dobra, ladnie zasycha, bezproblemowo sie zmywa i nie kosztuje miliony monet. 

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Z tłustą cerą można też walczyć maseczkami, dobra jest Professional Formula głęboko oczyszczająca maseczka PEEL-OFF od Bielendy, wchłania nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka co w rezultacie odnawia, odżywia i wygładza skórę. Mi pomaga.

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

a miala ktoras z was jakies badanie na sprawdzenie jaka ma cere czy oceniacie same do lustra?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

a miala ktoras z was jakies badanie na sprawdzenie jaka ma cere czy oceniacie same do lustra?

2021-06-21 23:59:40 autor doniczka

 

Nie miałam nigdy badania cery. Sama obserwuję swoją skórę i stąd znam jej typ.

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

a to ja obserwuje ale nie wiem na co uwage zwracac. chyba mam tlusta bo sie swieci i mam pryszczy i wagrow sporo...

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Też obserwuję sama swoją cerę. Ale potwierdzenie jej rodzaju dała mi pani kosmetolog i dermatolog :)

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Ja używam cięższych kremów tylko na noc, w ciągu dnia staram się lżejsze konsystencje

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

dziewczyny jak nie jestescie pewne to konsultujcie sie z dermatologiem czy kosmetyczka, oni maja odpowiednia wiedze i nie radze kupowac kosmetykow nie wiedzac jaka jest cera bo mozna sobie tylko zaszkodzic

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

dziewczyny jak nie jestescie pewne to konsultujcie sie z dermatologiem czy kosmetyczka, oni maja odpowiednia wiedze i nie radze kupowac kosmetykow nie wiedzac jaka jest cera bo mozna sobie tylko zaszkodzic

2021-06-24 22:10:32 autor starawiedzma

 

Masz całkowitą rację.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: