tłusta cera - krem nivea , "skórki"

  • 2012-03-23, o 21:37
  • 63
  • 28 381
  • 40
  • 52

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Dzięki za ciekawą radę :)

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Mam miesaną cerę i odkąd zaczęłam uzywać peelingów enzymatycznych, gommage moja skóra ani się nie przetłuszcza ani nie jest sucha na policzkach. A co do kremu nivea, to nie używam ani tego podstawowego, ani innych wersji.  

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

perła a jaki to dokładnie peeling ?

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Mam peeling gommage z Avonu z minerałąmi z Morza Martwego - mi sprawdza sie genialnie, już jeden wykończyłąm i kupiłam nowe opakowanie. Drugi to Pharmaceris z linii dco cery naczynkowej - biały z czerwonym paskiem.

Parę lat temu stosowałąm namiętnie peeling enzymatyczny z Dax Cosmetics z ekstraktem z czerwonego wina... jakoś tak. To, co on wyprawiał z moją cerą...... brak słów. Nie mam jakichś wielkich problemów ze skórą przy cerze mieszanej, ale te parę zaskórników, które lubią przesiadywać mi na nosie wytłukł docszczętnie. A nawilżenie skóry było bajkowe. Kupowałąm go w Realu... może poszukam go na stronie producenta jeszcze.. o ile nie został wycofany. Oby nie. Koszt to było ok 15 zł. 

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Też mam tłustą skórę a suche skórki pokonałam regularnym peelingiem i nawilżaniem. Używałam wcześniej peelingu z Avonu do cery trądzikowej, obecnie mam pastę z Ziaji z liśćmi manuka, która jest genialna. Stosuję kremy do cery trądzikowej, ponieważ moja skóra ma skłonności do powstawania trądziku i zaskórników, ale na noc dodatkowo używam olejku z Evree Magic Rose, który zmiejsza produkcję sebum ale też pięknie nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga w zwalczaniu suchych skórek. 

Używałam kiedyś kremu Nivea Soft ale to nie był zbyt mądry wybór dla cery tłustej. Co gorsza używałam go również pod makijaż! Mat trzymał się może jakąś godzinę na mojej twrzy... Ale jako, że jest to krem również do całego ciała, to warto go mieć w kosmetyczce np na suche łokcie, dłonie czy kolana. 

krem z tołpy

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

musze wypróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Hydraina3 krem

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Krem nivea uzywam do rąk, do twarzy wolę coś mniej tłustego i szybko wchłaniającego się

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Z tołpy ponoć fajne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: