sztuczne rzęsy

  • 2010-12-05, o 01:19
  • 40
  • 13 883
  • 20
  • 37

sztuczne rzęsy

chciałabym się zapytać jak prawidłowo i dobrze należy zakładać sztuczne rzęsy i jakie wybrac ? Całe ? kępki ? Zbliża sie sylwester i myśle o zakupie ale boje się, że nie bedę potrafiła ich założyć i sie zmarnuja ;p

Re: sztuczne rzęsy

jak chcesz sama to zrobić to musisz kępki kupić bo 1:1 nie dasz rady

Re: sztuczne rzęsy

Jeśli chcesz sama naklejać, to zależy, jaki efekt chciałabyś uzyskać..
Kępki pozwolą Ci np wydłużyć spojrzenie, jeśli umieścisz je w samym kąciku. Nie trzeba naklejać ich na całej długości powieki..
Tylko potem musisz je dokładnie wszystkie starać się zdjąć, bo jak zostawisz a one "same" zaczną wypadać raz tu raz tam, to efekt raczej nie bd fajny.
Również takie "całe" rzęsy fajnie wyglądają, a też nie są trudne w założeniu, wystarczy poćwiczyć jeśli się nie ma wprawy..
Tylko powtarzam, to zależy od tego, jaki efekt chciałabyś uzyskać..

W necie masz duuuuuuuuuuuuuuużooooo filmików na ten temat, choćby na spryciarze.pl w zakładce kobieta/makijaż.
Możesz zobaczyć, jakie rzęsy jak wyglądają mniej więcej..
U Ciebie nie bd pewnie identycznie wyglądały, zależy jaki masz kształt oka i rodzaj powieki, ale jakieś rozeznanie będziesz miała.

Pozdraawiammm

Re: sztuczne rzęsy

Przyznam się szczerze, że nie lubię nakładać sztucznych rzęs ;p i parę razy musiałam poćwiczyć, aby dojść do wprawy z ich "mocowaniem" obecnie można kupić bardzo tanie rzęsy - dobrze więc zaopatrzyć się w taki i odpowiednio wcześnie nauczyć się ich obsługi
tak jak wspomniała Maggie wybór rzęs uzależniamy od planowanego efektu... kępki niewątpliwie będą wyglądać bardziej naturalnie, a dla osiągnięcia mega wyrazistego spojrzenia proponuję rzęsy na w całości (na żyłce)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: sztuczne rzęsy

Tak jak dziewczyny W zależości od tego jaki sie chce uzyskać efekt. Rzsy mozna sobie podocinać i przykleic tak jak bedzie nam odpowiadało.Oczywiście nic od razu pieknie nie wyjdzie. Mozna soebie pomagać palcem lub pęsetą. Zostawić tak jak jest lub dla podkreślenia przejechac jeszcze linie rzęs linerem. Ja nie używam sztucznych rzes bo moje sa mega długaśne i jak przesadze z tuszem to wyglądam jakbym miała sztuczne. Jednak do specjalnych okazji używam kępek które przyczepiam w zewnętrznym kąciku oka co daje efekt, kobiecego, zalotnego i mega seksownego spojrzenia

Re: sztuczne rzęsy

nie uzywam

Re: sztuczne rzęsy

Ja dopiero mam zamiar zacząć używać ;)

Re: sztuczne rzęsy

Ardelle na przykład i klej duo do tego. Można też pobawić się z kępkami, któe dają bardziej naturalny, nie rzucający się w oczy efekt.  

Re: sztuczne rzęsy

mam zamiaru zywac, ale boje sie, ze zle to zorbie i caly makijaz oka pojdzie w las. ;x

Re: sztuczne rzęsy

ardell najlepsze

Re: sztuczne rzęsy

Teraz to jest masa kępek i połówek które dają naturalny efekt, i już nie trzeba wyglądać jak z czymś przyklejonym ala miotełka do oka. Ardell, a MAC to już w ogóle cud miód i bardzo drogo ;)

 

Tylk ote chińskie są strasznie kiczowate, nie polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: