suche popękane usta

  • 2015-11-25, o 20:54
  • 63
  • 22 683
  • 43
  • 50

Re: suche popękane usta

witam. Kiedys całkiem przypadkiem dostałam od mojej dentystki próbkę balsamu Blistex. postanowiłam go poszukać- i znalazłam w superfarm. coś świetnegooooo na usta. trochę nawilża, trochę szczypie i do tego rewelacujnie chroni usta przed pękaniem. Dostępna wersja jest w malutkiej tubce bądź standardowo w sztyfcie. Warto zakupić. cena 10 zł

Re: suche popękane usta

miód odżywia

ja mam z arganem balsam z bielendy, wybralam ten składnik bo dobrze nawilża i dlugo utrzymuje na ustach, mam nadzieje ze na mrozy tez bedzie się nadawał

Re: suche popękane usta

Też staram się na noc nałożyć miód, ale często go zlizuję... :D

Re: suche popękane usta

Najlepiej najpierw zrobic peeling ust, a potem smarować, np. wazeliną z bielendy z olejem arganowym- super nawilza i zmiekcza usta :)

Re: suche popękane usta

Tłusty krem, bio oil lub olej kokosowy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: suche popękane usta

Mi pomagają zwykłe odżywki typu Carmex lub neutrogena, a mam bardzo wysuszone usta, szczególnie w zimie... Wtedy używam tej pomadki wlaściwie cały czas, może też dlatego usta są długo nawilżone

maść z witaminą A lub krem nivea (grubo na noc posmarować)

Re: suche popękane usta

Masełka z Bielendy- dobre o kazdej porze roku :) Jako jedyne porzadnie natluszczaja moje usta no i maja slodki smak;)

Re: suche popękane usta

Masełka z Bielendy- dobre o kazdej porze roku :) Jako jedyne porzadnie natluszczaja moje usta no i maja slodki smak;)

2015-12-15 13:30:09 autor candice86

ja z bielendy miałam pomadkę nawilżającą z olejkiem arganowym, też była świetna, bardzo dobrze nawilża

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: