sucha skóra pod oczami

  • 2011-11-02, o 21:52
  • 85
  • 46 899
  • 48
  • 54

Re: sucha skóra pod oczami

no co ty?
Ja bardzo czesto nakladam krem do twarzy rowniez na powieki, tak z przyzwyczajenia smaruje i nigdy mi nie spuchly oczy.... co ona za kremy ma Jak juz sie zesmaruje tosie zloszczę bo kremik pod oczy i napowieki stoi i czeka. Dostalam taki beeco od mamy, Flosleka tez

Re: sucha skóra pod oczami

Ja też używam tego samego do twarzy i powiek. I do tej pory (odpukać) oczy mi nie spuchły. Zresztą smaruję twarz kremem takimi ruchami jakbym myła twarz xD Więc ciężko nie posmarować powiek:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: sucha skóra pod oczami

no co ty?
Ja bardzo czesto nakladam krem do twarzy rowniez na powieki, tak z przyzwyczajenia smaruje i nigdy mi nie spuchly oczy.... co ona za kremy ma Jak juz sie zesmaruje tosie zloszcze bo kremikpod oczy i napowieki stoi i czeka Dostalam taki beeco od mamy, Flosleka tez

Zmalowana

Każdy ma inną skórę, każdy reaguje alergią na coś innego. Mi od kremu spuchły powieki kiedyś. Że Tobie nie spuchły, nie oznacza, że komuś innemu nie spuchną
Ja nie smaruję powiek, bo i tak mi się przetłuszczają. Smaruję tylko dolne powieki.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: sucha skóra pod oczami

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"
(Albert Camus)

klaudusia0807

the best cytat ever!

Re: sucha skóra pod oczami

Mozna sobie smarowac skore wokol oczu czy powieki kremem do twarzy tylko co to daje ? Krem specjalnie przeznaczony do oczu jest o wiele bardziej delikatny, ma inne skladniki. Rownie dobrze mozna balsamem do ciala smarowac twarz .

Re: sucha skóra pod oczami

Ja ostatnio rowniez zauwazylam ze mam sucha skore wokol oczu( a juz nie wspominajac ze zaczynaja mi sie robic mimiczne zmarszczki) wiec suchosc u mnie musi byc zmilizowana do minimum, moim jak narazie najbardziej i najlepszym sposobem jest smarowanie tej okolicy przed makijazem baza silikonowa, efekt widoczny od razu.

www.suonko82.blogspot.it

Re: sucha skóra pod oczami

Moja cera jest mieszana, a okolice moich oczu zawsze są tłuste ;/

Re: sucha skóra pod oczami

Jeśli nie masz jeszcze zmarszczek, to zacznij koniecznie zacznij stosować kremy nawilżające pod. Dobre są takie z zawartością świetlika lub minerałami morza martwego (np. http://www.nona-polska.pl/sklep/do-codz ... -pod-oczy/) Wszyscy dermatolodzy zgodnie podkreślają, że nawilżenie to podstawa codziennej pielęgnacji. Pamiętaj też, że brak tego może właśnie skutkować szybszym pojawieniem się zmarszczek.

Re: sucha skóra pod oczami

Oj nieźle drogie to cacko kosmetyczne, które polecasz. To ja już wolę sprawdzone nawilżanie świetlikiem Floslekowymi żelami na i pod oczy, za parę złotych a nie set. Czasem smaruję kremem do twarzy okolice oczu, bo ciężko to miejsce mi omijać. Na szczęście efektów alergicznych nie miałam. Nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie.

Re: sucha skóra pod oczami

Zdaje sobie sprawę, że tanie nie jest, ale jak ktoś nie może sobie poradzić z suchą skóra i zmarszczkami pod oczami, to na pewno wyjdzie to taniej, niż jakieś zabiegi medycyny estetycznej. To dobrze, że nie miałaś żadnych efektów alergicznych, ja kiedyś po takim smarowaniu miałam zaczerwienienie, już nie pamiętam jaki, ale teraz stosuje już osobne do twarzy, a osobne pod oczy. i jeszcze czasami okłady z herbatki rumiankowej, ale to już na zmęczone oczy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: