studentki

  • 2015-07-23, o 15:58
  • 35
  • 8 591
  • 22
  • 33

studentki

Studiujecie dziennikarstwo lub dietetykę lub kosmetologię? interesuje mnie wszystko związane z tymi studiami. Jeśli coś o nich wiecie, proszę o wypowiedź. ;)

Re: studentki

Wybierasz się na któreś z nich? ;)

Re: studentki

Dwie moje kuzynki studiowały kosmetologię i bardzo sobie chwalą. A co dokładnie chcesz wiedzieć o tych kierunkach?

Re: studentki

Idę na dietetykę ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: studentki

kosmetologia kto co lubi powiem tak

Re: studentki

kosmetologia ,taki sobie kierunek no chyba ze kogos to bardzo interesuje

Re: studentki

Uważam, że dietetyka to bardzo przyszłościowy kierunek, a co za tym idzie zawód. 

Re: studentki

Studiowałam 5 lat kosmetologię. Powiem szczerze tak: na licencjacie jeszcze się czegoś nauczysz, chociaż tak naprawdę doskonale będziesz umieć teorię a praktykę tylko jeśli trafisz do salonu na dobre praktyki, dopuszczą Cię do klienta. Magisterka to dosłownie kupowanie papierka i napisanie pracy. Dosłownie powtarzałyśmy wszystko to, co było na licencjacie. Kiedy prosiłyśmy, żeby uczyć się czegoś nowego usłyszałyśmy odpowiedź: ale czego chcecie się uczyć? Przecież macie już zawód kosmetologa więc teoretycznie wszystko już umiecie. 

Re: studentki

a ja idę na mikrobiolgoie, bo przeoczyłąm we Wrocku kosme. ;< ale slyszalam o niej nie najlepsze opinie...

Re: studentki

Dziennikarstwo to zdecydowanie nieprzydatne studia

Re: studentki

Dietetyka teraz na czasie bo neistety ludzie nie dbają o to co jedzą, a tyłki i brzuchy rosną co widać na ulicy :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: