studentki

  • 2015-07-23, o 15:58
  • 35
  • 8 594
  • 22
  • 33

Re: studentki

Najlepiej isc na takie studia, ktore nas pociagaja, niewarto rzucac sie na cos za czym nie przepadamy z myślą, ze bedziemy zarabiac na tym kokosy. Np. moja siostra jest teraz w klasie maturalnej, od dawna szukala kierunku studiow, ktory bylby jej ideałem i zupelnie przypadkowo znalazla swoje powolanie :D zaczela nauke chinskiego na Hanzilli ( mozecie zajrzec na ich stronke- maja demo wersje do nauki chinskiego dla doroslych, mozna tez sciagnac aplikacje na androida) bardzo szybko nauczyla sie podstaw i poglebia wiedze,  od tego czasu jest zakochana w tym jezyku i jest zdecydowana na studiowanie sinologii. takze warto szperac w necie, probowac nowych rzeczy, bo nigdy nie wiem gdzie znajdziemy inspiracje ;)

Re: studentki

nie polecam kosmetologii, rownie dobrze mozesz isc do szkoly policealnej na kosmetyke i skonczysz tak samo jak mgr z kosmetologii :D

Re: studentki

Wydaje mi się, że jednak z wymienionych dietetyka jest najlepsza :)

Re: studentki

 

przydatne!! jak ktoś ma zacięcie, upór i talent to oczywiscie ze przydatne!

ja jestem na orientalistyce na uw, nauki mnostwo, wspomagam sie programami typu usunięto reklamę, nauka z nativem, za 2 lata chcę tma wyjechać na pół roku i wymaga to ode mnie ogromnej sily, determinacji i oczywko przygotowań. a orientalistyka może nie jest przyszlosciowa jeśli chodzi o prace, ale ja zawsze chcialam byc tłumaczem i z tego nie zrezygnuje :)

Zależy W cxym jesteś dobra

Nie wiem za dużo

zawsze marzyłam, aby studiować kosmetologie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: studentki

zalezy od zainteresowan

Re: studentki

Ekonomia

Re: studentki

Ja chciałam kiedyś medycynę .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: